Wpis z mikrobloga

Nie byłabym z tatusiem mającym już guwniaka choćby był 10/10 albo ostatnim facetem na ziemi. Dlaczego? Kilka z brzegu powodów:
- na dzień dobry jestem na drugim miejscu
- wiecznie musi mieć kontakt z byłą, jeżdżąc do dziecka widzi się z nią, pije kawkę i #!$%@? wie co jeszcze tam robią jak dzieciak pójdzie na drzemkę, ale ja oczywiście pewnie miałabym zakaz kontaktu z byłymi xD
- wieczne wtrącanie się byłej w nasze życie
- rozwalanie planów wakacyjnych/weekendowych bo guwniak ma katarek
- koniec ze spaniem do południa i leniwym seksem przez pół dnia w weekend, bo pewnie co drugi weekend guwniak by u nas był
- konieczność wspólnych wakacji na których ja też bym musiała guwniaka znosić i pilnować
- ciągłe infekcje, bo guwniak by przynosił z przedszkola/szkoły jakiejś syfy, zarażał tatusia, a tatuś mnie
- brak spontanicznych wypadów do restauracji o 20 czy na miasto po 22, bo guwniak jest akurat u nas i już musi spać
- darcie mordy, tupanie, płacze i tak dalej zamiast świętego spokoju
- przez jego alimenty nie stać by nas było na wiele rzeczy, na co normalnie byłoby stać. I wybór: Malediwy cztery gwiazdki z koleżanką czy Turcja olinklusiv jedna gwiazdka z dzieciorobem, bo na więcej go nie stać.
- facet zachwyca się guwniakiem i męczy opowieściami jaki to nie jest cudowny ten jego syn/córka, a ja musiałabym słuchać, chociaż gówno by mnie obchodził bachor obcej baby.

A to tylko czubek góry lodowej.

Ciekawa jestem zdania innych #rozowepaski

#popularnaopinia #dzieci #beka #niepopularnaopinia
  • 263
  • Odpowiedz
Bo ja na babskich grupach spotkałam wiele takich, które też nie chcą obcego guwniaka xD


@taka_sobie_: "babskich grupach". Czyli zbiorowiskach patusiar, karyn z żabki i grubasek, które wyleją wiadro pomyj na facetów z dowolnego podanego tam powodu, które modela z Hiszpanii potrafią ocenić na 6/10 same wyglądając jak Anna Grodzka?

to faktycznie bardzo dobra grupa badawcza. Spełnione, szczęśliwe kobiety nie siedzą w takich miejscach, bo to jest niezgodne z ich naturą.
  • Odpowiedz
@taka_sobie_ a widzisz, moja kobieta była w takim związku przez 7 lat. Pierwsze punkty zgadzają się w 100%, wykopki napiszą że trolling. Oczywiście, że dziecko na 1 miejscu, więc jesteś spychana na 2 plan. Kontakt z byłą i #!$%@? się w życie - jak najbardziej, do tego alimenty, ciągłe konflikty itp. Co najlepsze, mimo że nie byli małżeństwem, a mieszkali ze sobą to taki przykład kupna auta - w PL mamy #!$%@?
  • Odpowiedz
@taka_sobie_: brzmisz jakbyś nie tyle nie chciała faceta z dzieckiem, tylko raczej w ogóle nie lubisz i nie chcesz dzieci. I wtedy w ogóle nie ma tematu, nie chcesz dzieci i kropka
  • Odpowiedz
@taka_sobie_:

I wybór: Malediwy cztery gwiazdki z koleżanką czy Turcja olinklusiv jedna gwiazdka z dzieciorobem, bo na więcej go nie stać.


To zdanie zdradziło, że obecnie nie masz żadnych wakacji ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz