Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Podsumowując jako przegryw - jestem przeszczęśliwy. Mimo tego, iż w wieku 30 lat nigdy nie miałem dziewczyny mam:
- 2 mieszkania pod wynajem
- nowy samochód + niedługo kupuję samochód do dłuższych tras na wycieczki
- dostanę niedługo w spadku 2 nieruchomości
- wyższe wykształcenie i praca zdalna za 1,5 średniej krajowej w malutkiej miejscowości
Oczywiście byłem odrzucany przez dziewczyny. A z kim teraz w związkach są dziewczyny? Otóż są to osoby bez matury i żyjące z własnych mikro-biznesów oraz pracy za minimalną. O ile i taką mają. Albo i nawet faceci ich kopnęli gdy z wpadki powstało im dziecko przez co są samotnymi matkami. Może dosłownie paru jest coś wartych.
A ja? Wartościowy facet? A skąd! O mnie nie myślała jakakolwiek dziewczyna. Byłem u dziewczyn obiektem drwin, wówczas gdy one się mądrzyły swoim facetem. Albo, byłem ich tymczasowym przyjacielem. Ale jak wyznawałem co czuję? "Nawet o tym nie myśl". "Ty i dziewczyna?" "Ty się nie nadajesz do związku?" "Że niby ty mnie kochasz?" "Zostaniemy przyjaciółmi?" i tak dalej i tak dalej.
Mimo, że nie mam nadwagi, wzrost powyżej 180cm oraz spoko wygląd. Ale jak widać - można mieć większe wymagania.
Nie przeszkadza mi ani trochę, że mieszkam z rodzicami. Dom jest bardzo duży. Mogę spokojnie żyć z mieszkań pod wynajem w razie utraty pracy. Nawet nie wiecie jakie to przyjemne uczucie śmiać się z dziewczyn które dały mi kosza a teraz mówią, że im obojgu ciężko jest odłożyć w ciągu miesiąca 3000zł. Wówczas gdy ja bez mniejszego problemu odkładam znacznie więcej nawet przy przychylnym trybie życia. Sama pensja mi się odkłada na czysto a żyję z tego co wynajmuję ;-)
Więc przegrywy absolutnie niczym się nie martwcie! Na Was również przyjdzie czas! Mojego czasu nie było gdy podczas studiów miałem 18-25 lat ale potem gdy się miało 26-30 czas był mój i teraz zbieram jego plony. Miłego dnia przegrani! Teraz mogę pisać jako wygryw i mam nadzieję, że nadejdzie Wasz czas kiedy to Wy będziecie takimi wygrywami, że teraz to Wy będziecie odrzucać różowe i się z nich śmiać! Skoro wcześniej to ja byłem nic nie warty a teraz już tak? To sobie kupcie za faceta minimalną oraz za swoją pensję chociaż auto, bo mieszkanie to pewnie na 30 lat kredytu o ile go dostaniecie xD

#przegryw #wygryw #zwiazki #seks #samotnosc #rozowepaski #niebieskiepaski #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #oswiadczenie #zalesie #po30

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #6250030912e12f55c9e7e575
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
Wesprzyj projekt
  • 93
Podsumowując jako przegryw - jestem przeszczęśliwy. Mimo tego, iż w wieku 30 lat nigdy nie miałem dziewczyny mam:

- 2 mieszkania pod wynajem

- nowy samochód + niedługo kupuję samochód do dłuższych tras na wycieczki

- dostanę niedługo w spadku 2 nieruchomości

- wyższe wykształcenie i praca zdalna za 1,5 średniej krajowej w malutkiej miejscowości

Oczywiście byłem odrzucany przez dziewczyny. A z kim teraz w związkach są dziewczyny? Otóż są to osoby
@AnonimoweMirkoWyznania:

Fajny wpis, zdrowie i fajna (wystarczająca) sytuacja finansowa najlepiej rekompensuje przegryw, ale nie powoduje, że się przestało być przegrywem.
Otóż nie chcę cię obrażać, ale dalej jesteś przegrywem. Jesteś zamożny, ale nie bogaty. Przegryw i wygryw nie odnoszą się wyłącznie do komfortu życia. Wielu ma to samo co ty (zarobki, nieruchomości czy inne aktywa) w twoim wieku, nie pochodząc z bogatych rodzin i nie mając aparycji chada , a jednak
IskrzacaMucha: @rzrbld: a do kogo mam się porównywać? Ktoś inny mnie odrzucił? xD Mam porównywać się do nieznajomego który mnie nie odrzucił? Wiesz... nie wiem nic o takich ludziach xD.
Rozumiem, że mam pisać z Warszawy albo Las Vegas? ;-) Wszędzie dobrze gdzie nas nie ma
@MagikLOL: jaka pycha? To kobiety próbowały mnie zjeść które mnie odrzuciły na poczet swoich facetów. A teraz to ich faceci zjedli. Ciekawe jak
@AnonimoweMirkoWyznania: a co widzisz podobnego w toku myślenia osób na wykopie do toku jakichś dziewczyn które znasz na żywo? Twój wpis dotyczy tego, że czujesz się wygrywem bo jesteś bogaty. Jak na mój gust, to masz małe wymagania od życia, bo mnóstwo bogatych ludzi nie czuje się wygrywami tylko dlatego, że są bogaci. Ale w sumie jeśli tylko to ci wystarcza do szczęścia, to zazdroszczę.

Wciąż nie rozumiem co ma tekst
PijanyGrabarz: @elerbas: no faktycznie, a różowe zrobiły deal życia że ze mną nie są! Co nie? Muszę być #!$%@? bardziej z zapleczem finansowym niż ich faceci bez tego xD ja się zastanawiałem czemu Stonoga mówił, że "was się powinno ruchać, #!$%@?ć i na was zarabiać" co zresztą sam uczynił przez swoje pseudo-zbiórki na cele charytatywne ale jednak tutaj to już jest masakra :D serio tutaj nikt nie ma żadnych ambicji
@AnonimoweMirkoWyznania: ja nie mówię że mało osiągnąłeś w życiu finansowo, tylko mowie, że masz małe wymagania do bycia przeszczęśliwym
Napisałeś, że jestes przeszczęśliwy, i jako źródła swojego powodzenia i szczescia wymieniłeś tylko kwestie majątkowe.
No niejako sugerowałes, że wybory twoich kolezanek, które wybierały golpdupcow, były złe, bo wybierały mniej zaradnych mężczyzn od ciebie. Ale być może niektóre by wybrały ich jeszcze raz, bo są szczęśliwe ze swoimi golpdupcami? To, że oni
@AnonimoweMirkoWyznania: ludzie na łożu śmierci podobno najczęściej żałują zbyt dużej ilości czasu poświęconej na pracę. Polacy i tak są w czołówce narodów Europy, które spędzają najwięcej czasu w pracy.
Pracowitość, zaradność jest dobra, ale nie widzę nic ciekawego w robieniu kultu dorabiania się, zaciskania pasa, odmawiania sobie życia, doświadczeń, byle tylko więcej zaoszczędzić.
@AnonimoweMirkoWyznania: a skoro uważasz że jesteś taka dobra partia, to czy któraś z tych kolezanek z dawnych odezwała się do ciebie, próbując mieć u ciebie szansę, czy żadna? Bo jeśli żadna to znaczy, że najpewniej znów by cię odrzuciły, nawet z twoimi pieniędzmi. A nawet jesli teraz by chciały z tobą być, to czy chciałbyś być z kimś, kto zmienił zdanie tylko że względu na twoje pieniądze?
Jeśli jesteś takim wartościowym