Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Podsumowując jako przegryw - jestem przeszczęśliwy. Mimo tego, iż w wieku 30 lat nigdy nie miałem dziewczyny mam:
- 2 mieszkania pod wynajem
- nowy samochód + niedługo kupuję samochód do dłuższych tras na wycieczki
- dostanę niedługo w spadku 2 nieruchomości
- wyższe wykształcenie i praca zdalna za 1,5 średniej krajowej w malutkiej miejscowości
Oczywiście byłem odrzucany przez dziewczyny. A z kim teraz w związkach są dziewczyny? Otóż są to osoby bez matury i żyjące z własnych mikro-biznesów oraz pracy za minimalną. O ile i taką mają. Albo i nawet faceci ich kopnęli gdy z wpadki powstało im dziecko przez co są samotnymi matkami. Może dosłownie paru jest coś wartych.
A ja? Wartościowy facet? A skąd! O mnie nie myślała jakakolwiek dziewczyna. Byłem u dziewczyn obiektem drwin, wówczas gdy one się mądrzyły swoim facetem. Albo, byłem ich tymczasowym przyjacielem. Ale jak wyznawałem co czuję? "Nawet o tym nie myśl". "Ty i dziewczyna?" "Ty się nie nadajesz do związku?" "Że niby ty mnie kochasz?" "Zostaniemy przyjaciółmi?" i tak dalej i tak dalej.
Mimo, że nie mam nadwagi, wzrost powyżej 180cm oraz spoko wygląd. Ale jak widać - można mieć większe wymagania.
Nie przeszkadza mi ani trochę, że mieszkam z rodzicami. Dom jest bardzo duży. Mogę spokojnie żyć z mieszkań pod wynajem w razie utraty pracy. Nawet nie wiecie jakie to przyjemne uczucie śmiać się z dziewczyn które dały mi kosza a teraz mówią, że im obojgu ciężko jest odłożyć w ciągu miesiąca 3000zł. Wówczas gdy ja bez mniejszego problemu odkładam znacznie więcej nawet przy przychylnym trybie życia. Sama pensja mi się odkłada na czysto a żyję z tego co wynajmuję ;-)
Więc przegrywy absolutnie niczym się nie martwcie! Na Was również przyjdzie czas! Mojego czasu nie było gdy podczas studiów miałem 18-25 lat ale potem gdy się miało 26-30 czas był mój i teraz zbieram jego plony. Miłego dnia przegrani! Teraz mogę pisać jako wygryw i mam nadzieję, że nadejdzie Wasz czas kiedy to Wy będziecie takimi wygrywami, że teraz to Wy będziecie odrzucać różowe i się z nich śmiać! Skoro wcześniej to ja byłem nic nie warty a teraz już tak? To sobie kupcie za faceta minimalną oraz za swoją pensję chociaż auto, bo mieszkanie to pewnie na 30 lat kredytu o ile go dostaniecie xD

#przegryw #wygryw #zwiazki #s--s #samotnosc #rozowepaski #niebieskiepaski #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #oswiadczenie #zalesie #po30

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #6250030912e12f55c9e7e575
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
Wesprzyj projekt
  • 93
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@AnonimoweMirkoWyznania: co to znaczy że jak miałeś 18-25l to się "dorabiałes" a nie bawiłeś? Czy te dwie rzeczy się wykluczają? Można się uczyć i pracować, i jednocześnie bawić. A ty tak brzmisz, jakby dorabianie się wykluczalo z zabawą.
Zresztą, zaprzeczasz trochę sam sobie, bo w jednym komentarzy napisałeś do mnie, że w wieku 18-25l byłeś nadmiernie rozrzutny i nie byłeś z tym szczęśliwy, a potem, że się dorabiałes i nie bawiłeś w tym wieku. To się zdecyduj, byłeś w tym wieku rozrzutny czy dorabiales się i byłeś żydem?

Ty się przejmujesz, że hobby w dużym mieście jest trochę drozsze niz w małym, skoro masz pieniądze?

Jaki jest wg ciebie powód, że nie masz powodzenia w małym mieście?
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: napisałeś, że te dziewczyny które wolały patusow nie są Marlenkami z żabki, a wcześniej pisałeś że wolały pić w parku niż się rozwijać. A teraz piszesz, że wszystkie są po studiach. Także się rozmijasz w zeznaniach
  • Odpowiedz
@Krynicka: na typa szkoda czasu, żeby nie napisać dosadniej, "my o wozie, on o kozie"; on nie rozumie, że dla wielu ze swojej pipidówy był i jest nikim/niczym istotnym (a może zawsze będzie) mimo posiadania jakiejś małej fortuny; nie wiemy też na czym zrobił $$, a to też może mieć znaczenie i otoczenie o tym wie..
niech nadal pozostanie oderwany od rzeczywistości, jego życie - i tak poświęciliśmy czas na
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: problem nie leży w kobietach tylko w tobie i tu jest pies pogrzebany. Jesteś grzecznym nudnym chłopcem nie tak przystojnym jak ci się wydaje. Gdybyś był przystojny to nawet z autyzmem laski chciałyby się z tobą spotykać na s--s . Jest jeszcze możliwość że masz tak tragiczną bajerę że kobiety uważają cię za nudziaża za tampon emocjonalny i przyjaciela do przytulania a nie obiekt pożądania ,zainteresowania. Zainteresowanie kobiet to
  • Odpowiedz
NietuzinkowaNiewiasta: @Krynicka:

co to znaczy że jak miałeś 18-25l to się "dorabiałes" a nie bawiłeś? Czy te dwie rzeczy się wykluczają? Można się uczyć i pracować, i jednocześnie bawić. A ty tak brzmisz, jakby dorabianie się wykluczalo z zabawą.


Jasne. Znaczy na początku tego epizodu to nic a nic się nie bawiłem. Dbałem o kasę i o swoją karierę. I
  • Odpowiedz
różowa: Spokojnie, o mnie się nie martw.

Ile masz lat? 15? Zobaczysz jak będziesz miała dziecko, przyjdzie Ci opłacić rachunki i zarabiać niewiele powyżej minimalnej.


Mam 25 lat i zarabiam sporo powyżej średniej. Mieszkam też z tym "wynajmującym" facetem. Spokojnie starcza nam na rachunki i odkładamy więcej niż połowę. Nie wymagam, by facet zarabiał lub posiadał więcej ode mnie, nie chciałabym być utrzymywana przez faceta i stawiam na swoją niezależność.
  • Odpowiedz
SilnyZiomek: > Jesteś grzecznym nudnym chłopcem nie tak przystojnym jak ci się wydaje.

No to już sobie trumnę kopię ^^

Gdybyś był przystojny to nawet z autyzmem laski chciałyby się z tobą spotykać na s--s .
  • Odpowiedz
BiałkowyTygrys: @spiegelglas: przeczytałem te wysrywa OPa i od razu widać, że to jakiś incel aspergerowicz, którego wszyscy zawsze mieli w dupie za jego dziwaczne zachowania. Pewnie wszedł na poziom #progamista15k przy pracy zdalnej i fakt w jakiejś tam pipdówie powiatowej może i byc w topce zarabiających. przy czym dalej jest przgrywem mieszkajacym u mamusi w piwnicy tyle, ze ma trochhe wiecej na koncie, a jego dawni koledzy
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: owszem, pisanie o tym, że wolały pić w żabce niż się rozwijać, a potem o tym, że skończyly jednak studia jest rozmijaniem się z prawdą, że nie chciały się rozwijać
Rozwinęły się. Wykształciły. Także można w wieku nastoletnim wypić p--o w parku, i rozwijać się umysłowo, a także kształcić.
Tzn dla mnie Ty masz taką mentalność żyda i naprawdę osoby biednej z pochodzenia. Ja nie jestem ani rozrzutna, ani
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: mozna także w wieku nastoletnim i na studiach iść ze znajomymi na pizzę od czasu do czasu, albo do kawiarni, czy wypić p--o na rynku, niż jest chleb z pasztetem, i bronić się przez wypiciem piwa za 10zl na rynku, bo przecież można kupić czteropak harnasia za 3.99 i wypić w domu.
Z takim żydem mi się właśnie kojarzysz. Ty ciągle zakładasz że ludzie smiali się z tego, że
  • Odpowiedz
PrzyjemnaObywatelka: > Pewnie wszedł na poziom #progamista15k przy pracy zdalnej i fakt w jakiejś tam pipdówie powiatowej może i byc w topce zarabiających. przy czym dalej jest przgrywem mieszkajacym u mamusi w piwnicy tyle, ze ma trochhe wiecej na koncie, a jego dawni koledzy i tak dalej maja go za creepa, którym jest ( ͡° ͜ʖ ͡°)

No tak - nie ma to jak liczyć na opinię dawnego kolegi który robi za minimalną albo jest bezrobotny xD bierę ją do serduszka w ciemno xD

A tutaj wylewa anonimowe swoje toksyczne wyziewy pełne resentymentów wobec kolegów i koleżanek, którzy gnębili go za dzieciaka. Oni może i biedniejsi, ale fajnie przezyli młodość, mają teraz rodziny, zastanawiają się nad wyborem szkół dla dzieci, a OP "człowiek sukcesu" dalej żyje tym, że "ale im pokazałem, patrzcie frajerzy
  • Odpowiedz