Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Podsumowując jako przegryw - jestem przeszczęśliwy. Mimo tego, iż w wieku 30 lat nigdy nie miałem dziewczyny mam:
- 2 mieszkania pod wynajem
- nowy samochód + niedługo kupuję samochód do dłuższych tras na wycieczki
- dostanę niedługo w spadku 2 nieruchomości
- wyższe wykształcenie i praca zdalna za 1,5 średniej krajowej w malutkiej miejscowości
Oczywiście byłem odrzucany przez dziewczyny. A z kim teraz w związkach są dziewczyny? Otóż są to osoby bez matury i żyjące z własnych mikro-biznesów oraz pracy za minimalną. O ile i taką mają. Albo i nawet faceci ich kopnęli gdy z wpadki powstało im dziecko przez co są samotnymi matkami. Może dosłownie paru jest coś wartych.
A ja? Wartościowy facet? A skąd! O mnie nie myślała jakakolwiek dziewczyna. Byłem u dziewczyn obiektem drwin, wówczas gdy one się mądrzyły swoim facetem. Albo, byłem ich tymczasowym przyjacielem. Ale jak wyznawałem co czuję? "Nawet o tym nie myśl". "Ty i dziewczyna?" "Ty się nie nadajesz do związku?" "Że niby ty mnie kochasz?" "Zostaniemy przyjaciółmi?" i tak dalej i tak dalej.
Mimo, że nie mam nadwagi, wzrost powyżej 180cm oraz spoko wygląd. Ale jak widać - można mieć większe wymagania.
Nie przeszkadza mi ani trochę, że mieszkam z rodzicami. Dom jest bardzo duży. Mogę spokojnie żyć z mieszkań pod wynajem w razie utraty pracy. Nawet nie wiecie jakie to przyjemne uczucie śmiać się z dziewczyn które dały mi kosza a teraz mówią, że im obojgu ciężko jest odłożyć w ciągu miesiąca 3000zł. Wówczas gdy ja bez mniejszego problemu odkładam znacznie więcej nawet przy przychylnym trybie życia. Sama pensja mi się odkłada na czysto a żyję z tego co wynajmuję ;-)
Więc przegrywy absolutnie niczym się nie martwcie! Na Was również przyjdzie czas! Mojego czasu nie było gdy podczas studiów miałem 18-25 lat ale potem gdy się miało 26-30 czas był mój i teraz zbieram jego plony. Miłego dnia przegrani! Teraz mogę pisać jako wygryw i mam nadzieję, że nadejdzie Wasz czas kiedy to Wy będziecie takimi wygrywami, że teraz to Wy będziecie odrzucać różowe i się z nich śmiać! Skoro wcześniej to ja byłem nic nie warty a teraz już tak? To sobie kupcie za faceta minimalną oraz za swoją pensję chociaż auto, bo mieszkanie to pewnie na 30 lat kredytu o ile go dostaniecie xD

#przegryw #wygryw #zwiazki #seks #samotnosc #rozowepaski #niebieskiepaski #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #oswiadczenie #zalesie #po30

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #6250030912e12f55c9e7e575
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
Wesprzyj projekt
  • 93
@AnonimoweMirkoWyznania: kolego ale nie mierz innych swoją miarą. Każdy ma swoje pojęcie szczęścia, pieniądze to jedna sprawa dadzą ci luksusy, dupy i inne rzeczy ale nie dadzą ci prawdziwych uczuć czy to przyjacielskich czy miłosnych które są bez względu czy jesteś bogaty czy biedny czy masz porshe czy jeździsz na wózku inwalidzkim.
WygadanyDegenerat: @Krynicka: Czemu wszyscy wmawiają mi, że celem tego wątku jest moja majętność?
Głównym wątkiem są dziewczyny które mnie odrzucały. Nie wiecie jak niska musiała być moja samoocena kiedy szukając dziewczyny w wieku 17-25 lat nie mogłem jej znaleźć a znajdowali sobie gorsi faceci którzy nie mieli praktycznie niczego poza wciskaniem kitów o tym jak ją kochają oraz bujnej przyszłości. Ja w sumie też byłem nikim - bo byłem w
@AnonimoweMirkoWyznania: a być może te dziewczyny pomecza się teraz, i osiągną majętność tylko w późniejszym czasie. A ty za to teraz zajmiesz się beztroskim życiem, które one miały wcześniej. Sumarycznie się to wyrówna. Tylko w innych okresach życia.