Wpis z mikrobloga

Ogolnie mowiac "gruba" sprawa. Bezprawnie odebrali nam syna (jest on teraz w rodzinie zastępczej) przez pomówienie szpitala (na porodowce byłam ogolnie nielubiana osobą) i głównie przez to, ze brałam leki przeciwbolowe na legalne recepty. Mamy warunki do wychowywania, jestem osoba niekarana zdrowa psychicznie i pełnoprawna, a mimo to odebrali nam pierwsze dziecko. Wiecej informacji na f.. OddajcieAdiego #oddajcieadiego proszę o rozglaszanie gdzie sie da bede wdzięczna #pomagajzwykopem #pomoc #dzieci #dziecko #sadowehistorie #sadownictwo #prawo #polska #wykop
  • 241
  • Odpowiedz
@MariannaPietrzak: Co lekarz miał na myśli mówiąc w filmiku że „dziecko musi odpoczywać i pani wie najlepiej dlaczego?” Podasz nazwę leku czy tak jak na face będziesz się zakrywać, że to ogólnodostępny lek w całej Polsce?
  • Odpowiedz
@MariannaPietrzak: Ta jasne, bo tak łatwo komuś dziecko odebrać. Nawet jak jest kompletna patola to i tak nie można, bo nie można, a z Tobą niby wszystko ok, ale ktoś Cię nie polubił (jakby serio na porodówce zawierało się przyjaźnie z personelem medycznym) i zabrali Ci dzieciaka. Nie wiem też jak to wygląda w szpitalu, ale wątpię, że pacjent może sobie brać jakie leki chce. Zgłasza się co tam się bierze,
  • Odpowiedz