Wpis z mikrobloga

Siema!

Jestem na 2 tygodnie do pierwszego startu, przeglądałem dziś zdjęcia, okazało się, że dołożyłem około 10kg masy mięśniowej w ciągu dokładnie roku.

Zdjęcie po lewo 86kg, zdjęcie po prawo 99kg. (Zakładam, że około 3kg jeszcze zleci, dlatego piszę o 10kg)

Kto mnie śledzi, wie, że nie wszystko zrobiłem idealnie.
Kto mnie śledzi, wie, że w pełni się temu oddałem.
Kto jest w temacie, wie, że w trakcie okresu masowego wcale nie było szalonego cyklu.

Pewnie część napisze, że po lewo lepiej, albo w ogóle na #!$%@? to robić i skracać życie.
Pasja ludzie, tak jak Wy lubicie grać, wędkować, kopać piłkę czy marnować czas, tak ja lubię #!$%@?ć, testować na sobie różne substancje i sprawdzać na ile stać moje ciało, jak duże i docięte może być.

Zawody za 2 tygodnie, trzymajcie kciuki!
Dzięki za wsparcie na insta i tutaj. :)

#silownia
#dieta
#trening
#pokazforme
#mikrokoksy
#sterydy
#lewusmusisz
#mirkokoksy
Pobierz Lewusx - Siema!

Jestem na 2 tygodnie do pierwszego startu, przeglądałem dziś zdjęc...
źródło: comment_1649427349DcIPlzjNcxp1sKiYoI4WEb.jpg
  • 36
@Lewusx: jest w pytkę, powodzonka . Liczę że kiedys tez tak bede wyglądać hehe 28 lat skinny fat , praca fizyczna na dwie zmiany ale zobacze co bd chociazby za 3 miesiace !
@Matty_c: Trenuje od 2013, od 2017 do połowy 2020 pracowałem fizycznie na 2 zmiany, od 2020 połowy do 2022 na 3 zmiany fizycznie, nie szukajmy dziury w całym, skupmy się po prostu na trzymaniu tego co w danym momencie możemy w miarę idealnie, jak widać można.

@justlogin: @Zieew: Nie ma regressu akurat na merdzie, dodam ze sceny, wypicowany, ogolony, zadowolony i z uśmiechem, dla porównania. :D

@Zieew: Akurat