Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Nie wiem o co mi chodzi. Mam 32 lata i nie mogę znaleźć dziewczyny. W sumie nigdy nie mogłem. Problem w tym, że nie wiem o co chodzi. Nie wynika to z nieśmiałości. Mogę rozmawiać śmiało z dziewczyną. Nie jestem nieśmiały. Może problem wynika z wymagań? Czasem odnoszę wrażenie, że taki facet jak ja który jest bardziej ułożony - nie pije, nie pali, zarabia 15k brutto, ma dobry samochód, mieszkanie ma... zdecydowanie trudniej ze znalezieniem dziewczyny niż ten który pali, pije, nie ma wykształcenia i żyje jak zwykły zjadacz chleba.
Swego czasu przeglądałem nawet dziewczyny na badoo. Super - trafiła się ładna dziewczyna. Ale za chwilę przeczytam pod spodem - odstraszająca rubryka "palę". Co już przekreśla. I tak do czasu kiedy skończą się dziewczyny po danym filtrze którym wyszukuję. Tinder to już pomijam. Właśnie tego typu dziewczyny które są bardziej rozrywkowe i dynamiczne - mają łatwiej ze znalezieniem faceta tego o którym wymieniłem w pierwszym akapicie w ostatnim zdaniu.
Więc internet odpada. Praca tak samo. Szkoła też. Chyba już nie znajdzie się dziewczyna. Sam się zastanawiam jak tu znaleźć dziewczynę. Kółka zainteresowań odpadają, swego czasu były tam dziewczyny gdzie po znalezieniu faceta znikały. Albo pojawiały się rzadko kiedy. A te brzydkie... są w kółku cały czas ;-)
Także absolutnie nie mam pojęcia co tutaj mogę zrobić.

#zwiazki #oswiadczenie #zalesie #po30 #rozowepaski #niebieskiepaski #seks #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #623b843454b7abeceadd9e91
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Wesprzyj projekt
  • 35
  • Odpowiedz
@Stokrotka10: uroda przemija ;] teraz potencjalnie ladne Julki z sianem w glowie za pare lat nie beda mialy nic do zaoferowania a taki wykopek z posta wyzej bedzie dla nich spelnieiem marzen, ale wtedy one beda dla niego niczym :)
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: przykro czytac jak masz niska samoocene. Nie przejmuj sie otoczeniem, rob swoje a jesli masz pasje to siedz w tych kolkach zainteresowan. Brzydkie laski maja kolezanki, kuzynki, siostry. Niektore brzydkie po 3-4 latach dbania o siebie juz takie brzydkie wcale nie sa.
  • Odpowiedz
AutystycznyNormik: Szczerze mówiąc nie wiem jakie są KONKRETNE czynniki na brak znalezienia dziewczyny. Ja np nigdy nie miałem mimo, że do mnie całą szkołę zarywały. Dlaczego? Cholerna nieśmiałość, która była moim przekleństwem. A teraz? Grubo po dwudziestce? Divy mi zostały, by się rozprawiczyc, bo dla osoby niedynamicznej to jedyna opcja, bo facet bez doświadczenia jest dla kobiet skreślony, a diva jak ma dobra renomę to jeszcze nauczy co i jak. Z
  • Odpowiedz
ŁadnaŚwinka: @Stokrotka10: @VSterling: właśnie mylicie się. Prędzej stawiałbym na charakter.
@Nabuhodozur: wychodzi 8,5. #!$%@? nos...
@maszy666: hehe
@problemat: właśnie nie zniżam - i mam co mam. Czyli nic...
@wykopowy_brukselek: no tak bo zmarszczek pewnie nie wykryje a figurę nosa, twarzy i tym podobne i tak dalej. To coś w stylu horoskop którym jarają się ludzie...
@WujekJack: coś w tym jest. Powoli nawet sam ostatnio
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania, myślałeś może o szkole tańca?
Na takiej salsie czy bachacie na bank będzie pełno dziewczyn. Zajęcia prowadzone są zazwyczaj tak by pary się często zmieniały, więc będziesz miał okazje zagadać do każdej.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Proponuje iść na jakiś kurs tańca, tylko użytecznego, bez wielkiego parciana klasyki. Często jest tam przewaga kobiet, a jeśli nikogo nie poznasz to chociaż nauczysz się bardzo istotnej i pożądanej w życiu towarzyskim umiejętności a to otwiera wiele drzwi.
  • Odpowiedz
@Gazobeton: ale wysryw, masz być taki i taki, rób tak i tak, tak nie rób, kobiety tak nie lubiom xD a jak kelner koło ciebie nie skacze to mu #!$%@?. brzmi jak jakieś pua gówno

Tymczasem wymagania do kobiet
- nie ulej się, nie pracuj w zabce i rób cokolwiek poza netflixem, chociażby rower czy jakieś rysowanie ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡
  • Odpowiedz