Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Nie wiem o co mi chodzi. Mam 32 lata i nie mogę znaleźć dziewczyny. W sumie nigdy nie mogłem. Problem w tym, że nie wiem o co chodzi. Nie wynika to z nieśmiałości. Mogę rozmawiać śmiało z dziewczyną. Nie jestem nieśmiały. Może problem wynika z wymagań? Czasem odnoszę wrażenie, że taki facet jak ja który jest bardziej ułożony - nie pije, nie pali, zarabia 15k brutto, ma dobry samochód, mieszkanie ma... zdecydowanie trudniej ze znalezieniem dziewczyny niż ten który pali, pije, nie ma wykształcenia i żyje jak zwykły zjadacz chleba.
Swego czasu przeglądałem nawet dziewczyny na badoo. Super - trafiła się ładna dziewczyna. Ale za chwilę przeczytam pod spodem - odstraszająca rubryka "palę". Co już przekreśla. I tak do czasu kiedy skończą się dziewczyny po danym filtrze którym wyszukuję. Tinder to już pomijam. Właśnie tego typu dziewczyny które są bardziej rozrywkowe i dynamiczne - mają łatwiej ze znalezieniem faceta tego o którym wymieniłem w pierwszym akapicie w ostatnim zdaniu.
Więc internet odpada. Praca tak samo. Szkoła też. Chyba już nie znajdzie się dziewczyna. Sam się zastanawiam jak tu znaleźć dziewczynę. Kółka zainteresowań odpadają, swego czasu były tam dziewczyny gdzie po znalezieniu faceta znikały. Albo pojawiały się rzadko kiedy. A te brzydkie... są w kółku cały czas ;-)
Także absolutnie nie mam pojęcia co tutaj mogę zrobić.

#zwiazki #oswiadczenie #zalesie #po30 #rozowepaski #niebieskiepaski #seks #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #623b843454b7abeceadd9e91
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Wesprzyj projekt
  • 35
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: zakładając, że to co napisałeś jest prawdą to wygląda na to, że po prostu nie obcujesz z kobietami. Wtedy statysytcznie trudno :P W sumie to nie wiem dokładnie co poradzić, ale na pewno nie wierz w rady "bądź sobą i rób co lubisz a dziewczyna się znajdzie". Jeśli tindery odpadają to musisz zacząć obracać się wśród kobiet, nawet jeśli w kategorii koleżanek. Jak wyżej wspomniano, one mają siostry i wolne
  • Odpowiedz
BiałogłowyMichał: @Opportunist: Robię to i od 32 nie mam efektów. Po czym poznajesz, że jestem toksyczny? Po tym, że nie stosuję emotek? Zazwyczaj stosuję wesołe emotki pisząc z kimś, ale jako że ten temat jest dla mnie smutny to tutaj akurat stosowałbym smutne emotki. Więc raczej na plus dla mnie, że ich nie używam. Czy o coś innego chodzi?
@uxie: @czifi: Nie. Nie lubię tańczyć. Jak miałem poniżej
  • Odpowiedz
ChrupiącyŚwirus: Patrzę sobie na oferty pracy w IT i stwierdzam, że większość MAŁYCH polskich firm to totalny RAK. Zgnielizna zarobkowa.
Idąć jako junior do korpo zarabiasz minimum 6-8k, wymagania nie są duże. Język angielski często piszą B2 wystarczy i tak faktycznie jest.
W tych małych gównianych małych firemkach, "Posługiwanie się językiem angielskim lub niemieckim w stopniu zaawansowanym C1/C2"
A oferują 4k-4,5 brutto. Dlaczego ludzie w ogóle tam aplikują? Chce im się
  • Odpowiedz
SłonecznaMucha: No ja bym na ten opis nie poleciała. Wydajesz się być płytki i traktować kobiety przedmiotowo. Ciągle zwracasz uwagę na wygląd. Nie napisałeś w ogóle nic o swoich myślach, podejściu do świata, wartościach, tylko ile masz na koncie. Swoim mindsetem robisz sobie wąskie spojrzenie na to jakiej kobiety szukasz i nie znajdujesz bo widocznie wszystkie kobiety którym coś takiego nie przeszkadza szukają sobie faceta gdzieś indziej. Jeśli to są twoje
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania za pieniądze to sobie możesz kupić laskę 30+ z dziećmi. Pieniądze nie mają znaczenia w relacjach z kobietami (oczywiście do pewnego stopnia, bo jak nie starcza ci na życie czy nie masz auta to elo). Liczy się gadka plus uroda. To pierwsze bardziej niż drugie (proporcja odwrócona przy aplikacjach randkowych - na początku).
  • Odpowiedz
BogataSurykatka: @sprawca_komfortu: zapomniałem
@MilionerPrzed30: rozgryzłeś mnie ;)
@Tylko_na_chwilke: hehe to teraz już rozumiem dlaczego umawiając się z jedną dziewczyną było ich 5 na mnie jednego
@Słoneczna mucha:

Wydajesz się być płytki i traktować kobiety przedmiotowo.


Co to znaczy traktować kobiety przedmiotowo i jak to wywnioskowałaś na podstawie mojego opisu?

Ciągle zwracasz uwagę na wygląd.


I co w tym złego?

Nie napisałeś w ogóle nic o swoich myślach
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: jak dla mnie wcale nie musi chodzić o to, że brzydki, raczej - że przeraźliwie nudny. Nawet w tym wpisie wieje nudą. Laski raczej nie chcą typów o dynamice 60 letniego działkowicza xD
  • Odpowiedz
TroskliwaObywatelka: @aett: coraz to lepszy bezpodstawny osąd, mam swoje hobby i jestem dość energiczny jak na swój wiek. Proszę - uzasadniajcie swoje osądy. Bo to, że nie piszę z emotkami oraz piszę konkretnie nie oznacza, że jestem nudny. To tylko styl pisania, a na wycenę faktu, iż jestem nudny składa się pierdyliard składowych a przede wszystkim to jest już do ocenienia tylko i wyłącznie w realu. Zwłaszcza, że moje pytanie
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: białkowa ania coś tam że jako facet musisz być męski, jak ktoś ci się #!$%@? w kolejkę to masz być gotowy do walki i pokazania siły fizycznej, nie możesz okazywać słabości, typowe bądź samcem alfa, tak rób bo baby lubiom, tak nie rób itd
  • Odpowiedz