Wpis z mikrobloga

Jakie wnioski do tej pory wyciągnęliście z tej wojny?

Bo ja na przykład taki że jakby był atak na Polskę to trzeba spie*alać za granicę już pierwszego dnia, po pierwszym wystrzale. Potem zamkną granice dla mężczyzn oraz będą problemy logistyczne żeby się wydostać. Mam jakieś 2 godziny samochodem do granicy niemieckiej (a łamiąc przepisy nawet mniej).

#pytanie #przemyslenia #niebieskiepaski #wojna
  • 168
Ze nie ma co uciekac, nie siedziec w centrum miasta i nauczyc sie dobrze strzelac ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
@MacintoshTheRebel: no ale #!$%@? i co dalej. Nie wiem czy siedzisz na emigracji ale jak nie siedzisz to dlaczego tego nie zrobisz? Jeżeli ktoś chce zostać i walczyć to niech zostaje i walczy, może ma romantyczny stosunek do ojczyzny. Wiem, ze ten @klepie-biede #!$%@? 3 po 3 ale różni są ludzie. Jedno nie czuja sentymentu do kraju, inni czuja. Dlaczego taki Amerykanin nosi czapki z flaga, czczi flagę, a weterani maja
No tak, przeżyć za wszelką cenę i żyć nie wyznając żadnych wartości, instynkty typowo zwierzęce. Szerokiej drogi. Nie wracaj.

@klepie-biede: głupotą byłoby narażanie swojego życia za ten kraj, który od lat robi wszystko aby obywatelom żyło się jak najgorzej. Sam też bym wyjechał najszybciej, jak to możliwe.


@goferek tyle #!$%@?, że tak tutaj źle, ludzie #!$%@? to czemu nadal tu siedzisz? Na twoim miejscu z całą resztą tych neuropkow już dawno
@eyehategod a wygodna będzie przeprowadzka przebierając się za kobietę i jechać w bagażniku czyjegoś samochodu próbując się przedostać za granicę? Nie wiem czy wiesz, ale w razie konfliktu granice zostają zamknięte, a po ucieczce jesteś uznany za dezertera, który po wygranej wojnie będzie ścigany. W najlepszym przypadku już nigdy nie wrócisz do Polski.