Wpis z mikrobloga

Jakie wnioski do tej pory wyciągnęliście z tej wojny?

Bo ja na przykład taki że jakby był atak na Polskę to trzeba spie*alać za granicę już pierwszego dnia, po pierwszym wystrzale. Potem zamkną granice dla mężczyzn oraz będą problemy logistyczne żeby się wydostać. Mam jakieś 2 godziny samochodem do granicy niemieckiej (a łamiąc przepisy nawet mniej).

#pytanie #przemyslenia #niebieskiepaski #wojna
  • 168
  • Odpowiedz
@mateo_olsztyn: ale tak sobie myślę że nawet jakby zrobili tak samo zakaz wyjazdu dla chłopów 18-60 to co, nagle obstawią strażą graniczną całą granicę z Niemcami i Czechami? Czy będzie można przez bród Odrę przejść albo szlakiem górskim do Czech.
  • Odpowiedz
nie ma jak zdechnąć i zniszczyć sobie rodzinę dla kawałka ziemii


@mateo_olsztyn: Nie ma to jak siedzieć za granicą w obozie dla uchodźców jak kundel w budzie i żreć darmową mielonkę patrząc w TV jak ruski kacap gwałci twoją matkę. To jest życie!
  • Odpowiedz
jakby był atak na Polskę to trzeba spie*alać za granicę już pierwszego dnia


@bitcoholic: minimalne myślenie podpowiada że powinieneś spadać już teraz. nie będziesz mieć stresa później ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz
wut? Moja matka, zona i corka będą ze mna za granica. Najważniejsza jest rodzina w komplecie, aby moja córka miała mamę i tatę, reszta gowno mnie obchodzi. Mam jedno życie


@mateo_olsztyn: Zawsze bawi mnie to naiwne myślenie typowego Polaka.

Ale wiesz ze kilka milionów takich jak ty zrobi podobnie?
Myślisz że Niemcy nie zamkną granic, bo Unia i Schengen? Powodzenia.
  • Odpowiedz
@bitcoholic: NATO zmiecie ruskich w powietrzu, a bez tego nie będzie żadnych skutecznych ataków po pierwszym dniu. Przewaga jest ogromna. I dlatego Putin musiałby nie po kolei w głowie żeby to zrobić. Pomijam już fakt, że najpierw muszą zorganizować wielomiesięczne "ćwiczenia" pod naszą granicą.
  • Odpowiedz