Wpis z mikrobloga

@NimRoll: Kogo ten klaun jeszcze obchodzi? Jeśli Konfederacja miałaby trochę oleju w głowie to w świetle obecnej sytuacji na Ukrainie starałaby się odsunąć takich ludzi jak Braun czy Korwin-Mikke, bo nie dość, że kultywują rosyjską propagandę, to jeszcze wizerunkowo szkodzą partii.

Ale to w sumie nie moja sprawa, im szybciej to środowisko zdechnie, tym lepiej. Mam tylko nadzieję, że Braun nie będzie się zbyt często wypowiadał w kwestii wojny ukraińsko-rosyjskiej, tylko
@NimRoll: Nie negowałem nigdzie poparcia dla Konfederacji. W sytuacjach kryzysowych może im nawet jeszcze wzrosnąć (ludzie boją się wojny, bo propaganda rosyjska jest cały czas obecna, a wtedy rosną nastroje populistyczne i odwołujące się do prymitywizmu). Chociaż przyznam, że popularności samego Brauna nie rozumiem i jest to wręcz fenomen (ostatnim tego typu odklejeńcem w polskiej polityce o jakimś tam poparciu był chyba Artur Górski chociaż i tak do poziomu Brauna było
@Fred__Perry: proszę o jakiś przykład pałowania za brak maseczki w sklepie, albo jakiś inny przykład pacyfikacji. Ja znam tylko przykłady odwrotne: gdy ktoś dostał od szura w ryj, bo zwrócił uwagę na brak maseczki.
To pokazuje jak mało warta jest demokracja w Polsce. Ja na miejscu PiS przestał bym zachowywać pozory i przestał wpuszczać do sejmu przedstawicieli opozycyjnych partii. Skoro wyrzucenie jednego posła jest legalne to dlaczego nie można wywalić wszystkich z opozycji.