Wpis z mikrobloga

Ciągi 200 kg x 3 Klasykiem to chyba pr? Chyba klasyk zostanie już do zawodów. Nie podoba mi się trochę jak wygląda ten ruch, wygląda jakby był wózek albo za późno blokowane kolana. Ogólnie jest trochę rzeczy do poprawy, ale liczę, że praktyka po prostu sprawi, że wejdę lepiej w ten ruch. Na nagraniach z boku widać też, że mocno te plecy puszczają. Trochę się tego obawiam, muszę szukać swojej pozycji/ustawienia, żeby je lepiej kontrolować no i ciągle wzmacniać.
Potem backoffy na 190 kg.

#mikrokoksy #silownia #latajacydywan
  • 11
@hesuss: To nie zawody, więc nie ma znaczenia, ale chciałbym to poprawić, bo w końcu start coraz bliżej. A kreatyny nie biorę xD Czy bardziej wysportowany to nie wiem xD Tyle się trenuje, to może w końcu zaczyna coś być widać XD Na bombę też nie wszedłem jak co xd
Według mnie nie ma tu podpierania udami. Nawet w regulaminie pzkfits jest wyszczególnione, ze taka sytuacja nie jest powodem do spalenia boju, ale sędziowie często nie znają regulaminu albo po prostu rozumieją przepis w inny sposób xD


@DywanTv: DOKŁADNIE. U nas często coś takiego jest wózkiem nazywane i jest palone, co jest jakimś absurdem... Zagranicą nie widziałem żeby za to palili w normalnych federacjach.