Wpis z mikrobloga

@Tytanowy_robak: No wiem właśnie bo sam miałem z nimi do czynienia. I w tym bym upatrywał swojej szansy :) Dodatkowo nawet maila umiem wysłać i odebrać. I jakiś kosztorys przygotować - i to nie ołówkiem na skrawku jakiejś wymiętej kartki tylko w excelu nawet!
@enzojabol no myślę że była by to konkretną karta przetargowa, to samo mechanicy nie umniejszam wiedzy ale c'mon większość to partacze którzy poprostu metoda prób błędów i roz###nych aut potrafią nwm wymienić rozrząd bo nie oszukujmy się ale żaden z którym miałem do czynienia to nie był prof Chris z YT a wręcz przeciwnie. Większość to gbury i taki beton w bani że szok
@Iskaryota po moich wszystkich doświadczeniach z fachowcami mam zasade, że jeżeli jest coś co mogę sam zrobić to odpalam tutorial na yt i robie. Jak ma być coś spie*dolone to przynajmniej sam to spie*dole, za darmo. Oczywiście nie mówie tu o elektryce czy hydraulice, ale rzeczy typu tynkowanie, tapetowanie, kafle itd.
twoim głównym punktem kontaktu jest chłopek roztropek bez szkoły


@PfefferWerfer: Dlatego nauczyłem się już korzystać w firm, w których jedynym moim kontaktem jest szef - to jemu płacę i to on ma ogarniać swoją zgraję.
@Iskaryota: A różnie z tym bywa, mi robiło dwóch gości pod balkon, że jakbym jednego z nich na ulicy zobaczył w nocy sam na sam to bym się czaił, żeby #!$%@? nie dostać (łysy, wielki, fan pewnego klubu piłkarskiego)
A przez 4 dni, nawet z jego ust nie usłyszałem żadnego przekleństwa, przychodził zawsze na czas, sprzątał po sobie na bieżąco, mówił, proszę, dziękuje :)
A swoją robotę naprawdę wykonał bardzo dobrze.
@Iskaryota: ostatnio przerabiałem ten temat

Rozmowa z trzema różnymi specjalistami w podsumowaniu:
Odpowiedzi na SMS średnio po 3 - 4 dniach
30% połączeń odebranych
Jeden 2 miesiące mnie zbywał że zrobi aż przestał odbierać telefony
Żebym tylko w końcu się odwalił
Oferta jak już się pojawiała skrajnie wysoka
Rozmowa tak zdawkowa że na dzień dobry nie miałem co liczyć
Jesteśmy umówieni na obejrzenie miejsca na 10 - marznę do 11:30

Zobaczymy
@zmudeg: Zaciskarka lepszej firmy 7-8k, zestaw szczęk do gazu 2-3k. Uprawnienia gazowe które trzeba odnawiać, paliwo, ZUS , ubezpieczenie , czas . Możliwość ze coś było wcześniej #!$%@? i roboty się nie zrobi w godzinę tylko więcej. Słucham twojej propozycji cenowej .
Kontakty z przeróżnymi robolami mnie z tego wyleczyły XD


@Kernydz: Ja majuąc kontakty z robolami i pierdzistołkami mam podobne odczucia. Po tych pierwszych nigdy nic nie oczekiwałem, ale od tych drugich co zazwyczaj wyżej srają niż dupę mają i uważają się za lepszych od zwykłego robola oczekiwałem więcej i niestety się zawiodłem. Takiej buty, chamstwa zwykłej obłudy się u takich ludzi niby na poziomie nie spodziewałem. xD