Wpis z mikrobloga

@brednyk: ale zdajesz sobie sprawę, że robic u siebie pokój a robic dla kogoś usługę profesjonalnie to dwie inne bajki? Mieszkanie dwupokojowe zamieszkane i umeblowane średnio maluje się 3-4 dni z zabezpieczaniem. Często są uszkodzenia ścian, które należy naprawić, często jest masa półek i wnęk do obklejenia i wymalowania. Często jest kilka kolorów do malowania. 6k za 2 pokojowe mieszkanie to trochę dużo, ale trzeba sprecyzować co było w cenie oferty
@85CmCCd5nK: ale umawiałeś się z Wieśkami z olx czy firmami, bo mam pewne wątpliwości :D Jedna z moich firm to właśnie remontowa i często jest tak, że dzwoni Januszex i zaprasza na spotkanie i złożenie oferty - jedziesz na miejsce, robisz pomiary, kosztorys/ofertę rozpisujesz technologię a Januszex nawet nie oddzwoni bo dorwał Saszę, albo Wieśka z OLX co mu za 30% ceny rynkowej bez podatków zrobi, więc daj sobie spokój z
@Iskaryota: wiesz co trochę się zgodzę z tym uczeniem itd, ale ja np tez się ucze i jakbym zarabiał hajs to (akurat ja) sam bym robił dla siebie - dlaczego?
Bo nie zniosłabym tego co się odwala, a jak mam komuś płacić za spie%dolenie roboty, to wole ja sobie samemu spi%dolic xD

I ogółem zawsze byłem skłonny robić samemu wiele rzeczy. Jedyne co to może do gładzi i kafelków na ścianę