Wpis z mikrobloga

Mam własnościowe mieszkanie, średniej klasy samochód, wyższe wykształcenie i zarobki ok. 5k netto, czy to źle, że oczekuje od faceta przynajmniej tego poziomu, bo niektórzy twierdzą, że to źle. To nie jest żaden szał, gdy ma się ponad 30 lat ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#tinder #zwiazki #niebieskiepaski
  • 369
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@LilyOfTheValley: Bardzo źle, Powinnaś wziąć jakiegoś normalnego mirka co robi za 3k, i dać wzór innym kobietom, przegryw też człowiek i może być fajny, a z twoją pomocą rozwinie skrzydła i możiwe że tez będzie lepiej zarabiał. Serio mówię. A tak to jak typowa baba, od razu na gotowę, zamiast szukać gości z potencjałem na przyszłość, węźmiesz jakiegoś chada 10k wyrucha cię, zostawi z dzieckiem i elo pójdzie do takiej
  • Odpowiedz
@LilyOfTheValley: za każdym j-----m razem.
Typ zarabiający 10k ma w------e na to ile zarabia laska i czy ma pięć mieszkań i 12 działek bez kredytu.

Laska zarabia 5k netto i od razu karuzela s----------a, że facet musi zarabiać minimum tyle samo a w ogóle to jest mega niezależna i chłop mi niepotrzebny XD
  • Odpowiedz
@LilyOfTheValley: Masz prawo oczekiwać czego chcesz.
Ja np. nie mam 5k netto, bo nie potrzebuję, ale za to robię to co lubię i mam czas żeby przynajmniej raz w roku sobie wyjechać na 4-5 tygodni. Dlatego ja oczekuję, że też będzie miała tyle wolnego. I będzie lubiła spać pod namiotem. ;)
  • Odpowiedz
@feber: porównywać wymagania mężczyzn i kobiet na rynku matrymonialnym to jak porównywać kulturoznawcę i informatyka na linkedin xd ten drugi może sobie dawać wymagania z d--y bo i tak się chętni znajdą, ten pierwszy musi się dostosować do wymagań rynku ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@ManiacTeam

Możesz oczekiwać jakiegoś finansowego poziomu, nikt ci nie broni. Dziwię się tylko, dlaczego nikt nie szuka dobrego człowieka który nie zostawi gdy zaczną się problemy, poda rękę gdy będą kłopoty i będzie chciał iść wspólnie ramię w ramię przez życie.


W punkt kolego i mówię to jako różowa.
  • Odpowiedz
cała Twoja wypowiedź brzmi, jakby oczekiwanie zaradności/trochę ogarnięcia finansowego to był początek i koniec oczekiwań.


@maur: Bardziej uważam, że tylko wspólny kierunek i ambicje do czegoś doprowadzą. Że nie ma co oczekiwać, że przyjdziemy na gotowe lub też coś osiągniemy i ktoś na te gotowe przyjdzie. Jak tak będzie, to zawsze będą zgrzyty.

A czy ich brak to sprawi? Może wręcz
  • Odpowiedz
czy to źle, że oczekuje od faceta przynajmniej tego poziomu, bo niektórzy twierdzą, że to źle.


@LilyOfTheValley: ani źle, ani dobrze, ale trochę brzmi tak, jakbyś szukała partnera biznesowego, a nie do życia. Jakieś wyliczenia posiadanych aktywów, zarobków, itp. Jeśli facet będzie w twoim typie z wyglądu i charakteru, ale będzie miał tylko średnie wykształcenie i jeździł złomem, to serio go odrzucisz? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@LilyOfTheValley: 30lat i masz splacony kredyt na mieszkanie, samochod na poziomie 50-70k i to wszystko osiagnelas zarabiajac 5k netto? Rozumiem, ze szukasz podobnej osoby, ktorej rodzice wiekszosc rzeczy oplacila?
  • Odpowiedz
Bardziej uważam, że tylko wspólny kierunek i ambicje do czegoś doprowadzą.


@ManiacTeam: Ja absolutnie nie twierdzę (OPka chyba też nie) że zaradność/ambicja wystarczą i już szczęście i miłość się pojawiają. ;)

Bardziej uważam, że tylko wspólny kierunek i ambicje do czegoś doprowadzą. Że nie ma co oczekiwać, że przyjdziemy na gotowe lub też coś osiągniemy i ktoś na te gotowe przyjdzie. Jak tak będzie, to zawsze będą
  • Odpowiedz
Chyba sobie k---a żartujesz, że człowiek zarabiający w mieście innym niż Warszawa 3500 zł netto w wieku do 30-35 lat to jakiś gołodupiec. Babom o------o.... wyżej srają niż dupę mają. Ha tfu!


@ChickenDriver: Masz kobietę która ma majątek X i zarabia Y. Chce ona partnera który posiada mniej więcej X i mniej więcej zarabia Y.

Jak zarabiasz 3500 PLN to szukaj babki co też tyle zarabia i tyle XD

Ale
  • Odpowiedz
@LilyOfTheValley: wiem że bait, ale takie babki apirują na stare panny. Ja mam 4k, wyższe wykształcenie, mieszkanie w spadku, auto kupione za swoje, a mój mąż ma prawie minimalną, trochę oszczedności i tyle, a miłość kwitnie ;). Kobiety niestety mają to w genach, im zasobniejszy portfel tym większa miłość ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@DeoLawson: o, jesteśmy na wykopie i zarobki, na które pozwala sobie ~30 procent polskiego społeczeństwa to powód do strzelenia sobie w łeb
@LilyOfTheValley: jeśli facet zarabia 5k to powinien odrzucić wszystkie kobiety poniżej?
I jak mówiłem - to "żaden szał", więc na takie zarobki pozwala sobie 30 procent ludzi w Polsce xD
  • Odpowiedz
@maur:

Ja absolutnie nie twierdzę (OPka chyba też nie) że zaradność/ambicja wystarczą i już szczęście i miłość się pojawiają. ;)


A ja uważam, że Opka spłyciła temat wyłącznie do zasobów i za to obrywa w komentarzach. Nie napisała dlaczego warto wybrać właśnie ją. Bo takich jak ona jest mnóstwo a miłość w tym wieku magicznie się nie
  • Odpowiedz