Wpis z mikrobloga

Mam własnościowe mieszkanie, średniej klasy samochód, wyższe wykształcenie i zarobki ok. 5k netto, czy to źle, że oczekuje od faceta przynajmniej tego poziomu, bo niektórzy twierdzą, że to źle. To nie jest żaden szał, gdy ma się ponad 30 lat ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#tinder #zwiazki #niebieskiepaski
  • 369
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@LilyOfTheValley ja mam 25 lat, jestem prawiczkiem, zarabiam 5k netto, mam samochód i motocykl. Czy to dziwne ze wymagam od potencjalnej partnerki tego samego? Dlaczego prawie żadna już nie spełnia pierwszego wymagania?
  • Odpowiedz
Dziwię się tylko, dlaczego nikt nie szuka dobrego człowieka który nie zostawi gdy zaczną się problemy, poda rękę gdy będą kłopoty i będzie chciał iść wspólnie ramię w ramię przez życie.


@ManiacTeam: ale ładnie napisane, tak nie po wykopowemu
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@LilyOfTheValley: to musi być zarzudge.
A jeśli nie no to myśl tak dalej, daje ci 5 lat na zew macicy, po tym czasie będziesz brała nawet fizjola od łopaty, byle pasował wyglądem. I status materialny przestanie mieć znaczenie.
  • Odpowiedz
@ChickenDriver: @porcupineG: K---a kogo obchodzi skąd ma to mieszkanie lol. Ma mieszkanie - chce znaleźć sobie kogoś na tym samym poziomie majątku, a nie gołodupca. Przecież sugerowanie czegokolwiek innego 100 lat temu to byłby mezalians.

@LilyOfTheValley: Na Twoim miejscu patrzyłbym coś w okolicach zarobków 10k jak bez mieszkania.
  • Odpowiedz
@LilyOfTheValley: Cziżas jaka dyskusja. Masz prawo wymagać tego co wymagasz, nikt nie powinien myślę podważać Twych wymagań, aczkolwiek myślę, że patrzysz na to zbyt materialnie. Naprawdę człowieka nie wyznacza status społeczny, możesz trafić na gościa, który będzie zarabiał 7k (firma ojca), dostał mieszkanieni auto, a jest zwykłem debilem/patusem. Możesz trafić na gościa, który zarabia 3k i jest mega fajnym i rozgarniętym gościem i jeździ 10 letnim golfem.
Przykład by me:
  • Odpowiedz
@LilyOfTheValley: nie, powinnaś mierzyć wyżej, pamiętaj o różnicach w zarobkach między płciami, szklanych sufitach, tym, że generalnie kobiety są traktowane mniej poważnie od facetów, więc o ile nie dostałaś swojej pracy w rodzinnej firmie albo po znajomości, to musiałaś się napracować znacznie bardziej niż facet który miałby mieć 5k. Trzeba mieć wymagania i trzeba mierzyć wysoko, na koniec życia nikt Ci nie da medalu miłosierdzia za dawanie szans ludziom, którzy
  • Odpowiedz
weź pod uwagę, że nie każdy dostaje od rodziców/dziadków mieszkanie i średniej klasy auto


@Dolan: pisałam już, że mieszkanie miałam w większości na kredyt, który skończyłam spłacać w 2021 r., a samochód za oszczędności, wcześniej miałam tańszy i mniejszy
  • Odpowiedz
5k na łapę i ledwo ci ja życie starczy? Nawet jak rachunki masz 2k, to 3k potrafisz p-----------c?


@Heady1991: tak, co w tym dziwnego? Rachunki za mieszkanie i telefon 700,00 zł, benzyna 500,00 zł to na początek. Parę stów odkładam, zależnie od miesiąca, ale żadna rewelacja.
  • Odpowiedz
@LilyOfTheValley: Teraz powinnaś związać się z przystojnym mężczyzną, którego jedyną wartością jest wygląd, a następnie zrobić dziecko, rozwieść się z nim (zostawiając mu dziecko), oddać pół mieszkania i płacić alimenty ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@LilyOfTheValley: gdyby facet zadal takie pytanie, to by zostal zwyzywany od materialistow i ze jest niedojrzaly i w zwiazku nie o to chodzi. Wiec dorosnij materialistko, bo o to nie chodzi w zwiazku ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz