Wpis z mikrobloga

Mam własnościowe mieszkanie, średniej klasy samochód, wyższe wykształcenie i zarobki ok. 5k netto, czy to źle, że oczekuje od faceta przynajmniej tego poziomu, bo niektórzy twierdzą, że to źle. To nie jest żaden szał, gdy ma się ponad 30 lat ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#tinder #zwiazki #niebieskiepaski
  • 369
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@LilyOfTheValley: Jestem w podobnym wieku, zarabiam znacznie lepiej, gdybym nie miał żony, to wolałbym kobietę pełną pasji, może być studentka, która ma wizje, dynamikę oraz namiętność w życiu.
Związek z tobą przypomniałby prowincjonalną spółkę cywilną.
  • Odpowiedz
jako 34 latek mający dom, dwa samochody i wyższe zarobki od Ciebie, nawet bym nie spojrzał na taką biedaczkę jak Ty


@100mph: spoko, rozumiem, szukam kogoś mnie więcej na moim poziomie, a nie parę klas wyżej ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@LilyOfTheValley: szukaj chłopa, który nie będzie zwracał uwagi na majątek ;) sama też nie zwracaj na to uwagi :P życie nie polega na tym by wyliczać kto ile wniósł do małżeństwa ale na tym by żyć razem i razem się nim cieszyć ;)
bo co zrobisz, jeżeli chłop spełniający Twoje wymagania złapie deprechę i straci pracę? rzucisz go?
  • Odpowiedz
@LilyOfTheValley: @LilyOfTheValley: Taka drobna uwaga. Mężczyzna standardowo nie patrzy kompletnie na stan posiadania ew. kandydatki na żonę, gdyż: po pierwsze to od niego i tak oczekuję się nadal bycia "providerem", po drugie zwykle do tej kasy nie ma dostępu, po trzecie pieniądze potrafi sobie zarobić sam, a poszukuje rzeczy, których nie jest w stanie kupić/zdobyć samodzielnie. Ostatnią rzeczą, jaką chciałbym zastać w domu jest osoba, z którą musiałbym
  • Odpowiedz
@LilyOfTheValley: 5k netto po 30stce.. no jeśli zarabia mniej w tym wieku to jest osobą niezaradną i bez ambicji. Wg mnie to nie źle - ciężko mi sobie wyobrazić wiązanie się z kimś kto jest po 30stce i nic nie ma, ani nie nie oszczędził (częsty przypadek u kobiet)
Jedyne na co bym zwrócił uwagę, to nie odhaczał tego jako sztywnej listy - może jest ambitny/zaradny, ale nie ma samochodu
  • Odpowiedz
Skąd wam się kobietom wydaje że wszystko ma być na gotowe ( ͡° ʖ̯ ͡°) chcecie gotowego, dobrze faceta skrojonego na miarę waszych potrzeb. Nic dziwnego że baby po skończeniu studiów nie mogą sobie nikogo znaleźć. W związek i przyszłość się inwestuje. Znajdź dobrego mężczyznę, nie zachce dążyć do waszych wspólnych celów a potem wspieraj aż razem osiągnięcie sukcesu ( ͡° ʖ̯ ͡°)


@
  • Odpowiedz
Dziwię się tylko, dlaczego nikt nie szuka dobrego człowieka który nie zostawi gdy zaczną się problemy, poda rękę gdy będą kłopoty i będzie chciał iść wspólnie ramię w ramię przez życie.


@ManiacTeam: faktycznie ładne. 2 uwagi:
1. ciężej weryfikować to
2. jeśli ktoś w wieku 33 lat, po dekadzie kariery zawodowej nie ma np oszczędności żadnych, to jak bardzo ufasz, że możesz liczyć na taką osobę jak powinie Ci się
  • Odpowiedz
Mężczyzna standardowo nie patrzy kompletnie na stan posiadania ew. kandydatki na żonę, gdyż: po pierwsze to od niego i tak oczekuję się nadal bycia "providerem", po drugie zwykle do tej kasy nie ma dostępu, po trzecie pieniądze potrafi sobie zarobić sam, a poszukuje rzeczy, których nie jest w stanie kupić/zdobyć samodzielnie


@Armolimaldo: bo ja wiem? Ja patrzę. Jak zarządza finansami swoimi, czy potrafi. Nie po to, że chce je od
  • Odpowiedz
@LilyOfTheValley: czy tylko mnie to nie mierzwi? xD masz prawo sobie miec jakies wymagania, jesli jednym z nich sa okreslone zarobki - spoko, twoje zycie, twoje wybory. ja tam nie jestem jakas zlosliwa i zycze ci powodzenia nie bede chyba wspominac, ze w kazdym punkcie zycia moze nastapic obrot o 180 pod wzgledem zarobkow, czasem nawet wystarczy odpowiednia osoba obok, ktora bedzie wspierac w dzialaniach biznesowych. to nie jest
  • Odpowiedz
ile do mieszkania dołożyli Ci rodzice, a ile wzięłaś tego kredytu? XD


@Mr_Frodo: co się wszyscy czepili tego mieszkania, jak wzięła kredyt 7 czy 9 lat temu to kawalerke na luzie mogła spłacić przy takich zarobkach. Chyba, że zakładasz, że mieszkanie to min 100m2?
  • Odpowiedz