Wpis z mikrobloga

Niże to zabrzmi okropnie ale chciałbym oddać bardzo lojalnego psa w naprawdę dobre ręce , chce mi się ryczeć jak to pisze ale dostałem prace za granica a w zakwaterowaniu jest wzmianka o braku zwierząt . Czy znalazłby się ktoś kto wziął by mojego psa pod opiekę?. Wiem ze jest tu wielu miłośników psów a w pisząc ten post po prostu płacze ale muszę go oddać bo nie chce żeby poszedł do schroniska #zwierzaczki #psy #emigracja
Pobierz Zuberbuber - Niże to zabrzmi okropnie ale chciałbym oddać bardzo lojalnego psa w napr...
źródło: comment_16427302668Q2RvKQomzQLoCs34BSG1k.jpg
  • 244
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Zuberbuber: nie słuchaj ich, ciesze się że od ~szostego komentarza możemy już zaobserwować koniec #!$%@?

Uderz do fundacji na FB - często pomagają w znalezieniu nowego domu. Będzie trochę ciężej jeśli piesek jest nierasowy (a chyba jest) ale poszukaj, na pewno takie też są!

Schronisko to naprawdę ostateczność - warto poszukać tymczasu i adopcji więc bardzo dobrze robisz
@Anesa jaki z Ciebie jednokomórkowiec, piesiu i tyle całe życie nie ważne. Gość ogarnia problem, pies sobie poradzi bez niego parę miesięcy, nie chce go zabić/oddać do schroniska tylko szuka pomocy. Pewnie jak ogarnie kasę to znajdzie lokum też dla psa i go zabierze. Ale nieeee jednokomórkowiec widzi tylko jeden punkt. Pewnie jakby miał zostawić żonę w ciąży, albo dzieci u dziadków to byście się tak nie zesrały jak o psa. Bambinizm.
@Lord_Of_Terror nie jest w porządku, bo? Bo napisał zamiast oddac do schroniska? Bo jak wziął psa to musi porzucić wszelkie plany życiowe i najwyżej wylądować pod mostem, ale za to z pieskiem?
Nie chodzi o bicie braw, ja mu nigdzie nie bije, ale rozumiem, ze w życiu może się wiele zmieniać i są sytuacje, gdzie każdy wybór jest ciężki. Ale krytyka też musi byc uzasadniona, a nie pisanie, że op jest gownem.
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Lord_Of_Terror: nie chce się go pozbyć tylko znaleźć mu opiekę, której nie jest w stanie dalej mu dawac XD

kolego czy ty piłeś dzisiaj kawę? Usiadłeś na spokojnie i zastanowiłeś czy rzuciłeś na klawiaturę jak te typy wyżej? Bo generalnie do tego się sprowadza odpowiedź na pytanie czy to opinia czy hejt ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
@Embrike_Imglesjas: hola hola, oni się zagalopowali i Ty mirkujaca osobo także.
Jeśli Op jest dobrym człowiekiem to raczej po przeczytaniu randomowych opinii w Internecie na stronie o bardzo bardzo wątpliwej etyce, nie będzie od razu męczył zwierząt.