Wpis z mikrobloga

Niże to zabrzmi okropnie ale chciałbym oddać bardzo lojalnego psa w naprawdę dobre ręce , chce mi się ryczeć jak to pisze ale dostałem prace za granica a w zakwaterowaniu jest wzmianka o braku zwierząt . Czy znalazłby się ktoś kto wziął by mojego psa pod opiekę?. Wiem ze jest tu wielu miłośników psów a w pisząc ten post po prostu płacze ale muszę go oddać bo nie chce żeby poszedł do schroniska #zwierzaczki #psy #emigracja
Zuberbuber - Niże to zabrzmi okropnie ale chciałbym oddać bardzo lojalnego psa w napr...

źródło: comment_16427302668Q2RvKQomzQLoCs34BSG1k.jpg

Pobierz
  • 244
  • 2078
@Theobromine
@Twoja__Pani
@vieniasn
@Atreyu
@morgiel
@Lepki serio? Typ chce znaleźć nowy dom dla swojego psa, bo wyjeżdża i nie może wziac go ze sobą, a wy jedziecie po nim jak po burej suce? Może wyjezdza z powodów finansowych i po prostu musi, to zrobic by zwiazac koniec z końcem. Może szukal innego rozwiazania by go zabrać ale nie miał możliwości? Was to oczywiscie nie obchodzi, bo lepiej zmieszac taka osobe z błotem.
@Zuberbuber psiarze to #!$%@? najgorszy sort fanatyków, chłop chce znaleźć dobry dom dla swojego psa, widać że mu nie jest lekko, a ci go traktują jak zbrodniarza wojennego i najlepiej żeby zdechł na raka xD uczucia pieska ważniejsze niż potencjalna życiowa szansa godnego życia... lepiej jakby jebnął psu łopatą w łeb albo przywiązał w lesie do drzewa?