Wpis z mikrobloga

Niże to zabrzmi okropnie ale chciałbym oddać bardzo lojalnego psa w naprawdę dobre ręce , chce mi się ryczeć jak to pisze ale dostałem prace za granica a w zakwaterowaniu jest wzmianka o braku zwierząt . Czy znalazłby się ktoś kto wziął by mojego psa pod opiekę?. Wiem ze jest tu wielu miłośników psów a w pisząc ten post po prostu płacze ale muszę go oddać bo nie chce żeby poszedł do schroniska #zwierzaczki #psy #emigracja
Pobierz Zuberbuber - Niże to zabrzmi okropnie ale chciałbym oddać bardzo lojalnego psa w napr...
źródło: comment_16427302668Q2RvKQomzQLoCs34BSG1k.jpg
  • 244
@Anesa: @Theobromine: @morgiel: @vieniasn: przecież chłop napisał że mu ciężko. Szuka alternatyw dla schroniska. Ja rozumiem że dla was wszystko jest czarno-białe i w zasadzie to jest winien całego zła, ale tutaj chłop stara się zachować najlepiej jak potrafi, ale wam się włączył tryb madka.

Pieluszkowe zapalenie mózgowe tylko że w wersji psiarza.

@Zuberbuber: skąd jesteś? są szanse na to że wrócisz, a jeżeli tak to jakie
@Anesa xD
Najlepiej niech rzuci pracę i siedzi z pieskiem żeby było mu dobrze. Ile Ty masz lat? Stawiam że coś pod 20, jesteś studentem dla którego świat jest czarno biały i nie ma w nim miejsca na szarość.

Życzę Ci takiego komfortu życia i takich sukcesów zawodowych żebyś nigdy nie musiała stawać przed takimi wyborami jak OP. ()
@KCPR nie dorabiam bajeczki i nie twierdzę że OP ledwo wiaze koniec z końcem, ale najpewniej jest to robota z takim przebiciem że opłaca się jechać za granicę. Natomiast nie wierzę że którąkolwiek z osób plujacych i mających gębę pełna frazesów, zarabiając 4k w Polszy i mając wizję zarobienia 24k za granicą (kwoty przykładowe) zostanie w Polsce bo piesek.