Wpis z mikrobloga

Niże to zabrzmi okropnie ale chciałbym oddać bardzo lojalnego psa w naprawdę dobre ręce , chce mi się ryczeć jak to pisze ale dostałem prace za granica a w zakwaterowaniu jest wzmianka o braku zwierząt . Czy znalazłby się ktoś kto wziął by mojego psa pod opiekę?. Wiem ze jest tu wielu miłośników psów a w pisząc ten post po prostu płacze ale muszę go oddać bo nie chce żeby poszedł do schroniska #zwierzaczki #psy #emigracja
Zuberbuber - Niże to zabrzmi okropnie ale chciałbym oddać bardzo lojalnego psa w napr...

źródło: comment_16427302668Q2RvKQomzQLoCs34BSG1k.jpg

Pobierz
  • 244
  • Odpowiedz
@powaznyczlowiek: wziąłem go z gospodarstwa obok który z całego miotu z trzech zabił dwa bo powiedziałem ze go wezmę . Nie mieszkam w mieście tu ludzie nie patrzą na psy czy koty jak „miastowi „ mam 30 lat i tak samo zostałem wychowany ale mimo wszystko mam szacunek do każdego życia i jest mi zwyczajnie przykro jak widzę krzywdę zwierząt
  • Odpowiedz
@Dariel: niestety nie mam możliwości oddani go bliskim ponieważ nikt nie chce zwierzaka , prosiłem kilka tygodni ponieważ jestem do niego przywiązany i niechęć żeby miał zły dom . Kontrakt mam na 3 lata dlatego żona i dzieci jadą ze mną , prawdopodobnie wyjeżdżam na stałe
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Wszystko_albo_nic: o to się nie musisz martwić, działam w pieskowych wolontariatach. Czy ja mówię żeby ktoś coś z tym zrobił? Po co wkładasz w moje usta coś, o czym ani razu nie wspomniałam. Po prostu trzeba było myśleć wcześniej, nie wiem, skąd przyklask na takie zachowanie tutaj, to nie roślinka. I mam w najbliższej rodzinie osoby które również są w takiej sytuacji i muszą bulić gruby hajs przewożąc i przeprowadzając
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@TheArt: faktycznie, teraz zawsze będę się pytać ludzi czy ktoś gotuja sami, a jeśli kupują gotowe to będę ich obrażać od głupców, świetna taktyka!
  • Odpowiedz
@ScaRRyMaN: Gdańsk


@Zuberbuber: W sumie przyjąłbym pieska, ale do Gdańska w cholerę kilometrów + przebombilem wypłatę na głupoty i nie miałbym hajsu na jakieś legowisko itd

A kiedy wyjeżdzasz?
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
Jeśli miałabym rodzinę i dzieci na utrzymaniu i wiedziałabym, że mogę stracić pracę bez perspektyw na nową i bez oszczędności to nie brałabym psa. Dla mnie to tożsame z tym jak jakieś karynska robią sobie bez żadnego zaplecza bombelki bo chcą i "jakoś to będzie"
  • Odpowiedz