Wpis z mikrobloga

Niże to zabrzmi okropnie ale chciałbym oddać bardzo lojalnego psa w naprawdę dobre ręce , chce mi się ryczeć jak to pisze ale dostałem prace za granica a w zakwaterowaniu jest wzmianka o braku zwierząt . Czy znalazłby się ktoś kto wziął by mojego psa pod opiekę?. Wiem ze jest tu wielu miłośników psów a w pisząc ten post po prostu płacze ale muszę go oddać bo nie chce żeby poszedł do schroniska #zwierzaczki #psy #emigracja
Zuberbuber - Niże to zabrzmi okropnie ale chciałbym oddać bardzo lojalnego psa w napr...

źródło: comment_16427302668Q2RvKQomzQLoCs34BSG1k.jpg

Pobierz
  • 244
  • Odpowiedz
@Anesa: wiesz, że osobą pozbawioną jakiejkolwiek empatii jesteś właśnie ty? Masz zerowe pojęcie o tym dlaczego facet wyjeżdża, a z góry zakładasz że jest dokładnie tak jak ty myślisz. On się zachowuje odpowiedzialnie, a jak sądzisz że każdy by się na jego miejscu tak zachował to brakuje ci dużo realizmu co do tego jacy są ludzie.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 13
@BotGirl: @acotusie: @Niemamwiedzy: mowicie tak, jakby gościu miał jedna pracę na całym globie do wyboru i koniec xdd w dzisiejszych czasach z palcem w dupie można znaleźć jakąkolwiek pracę. I tak, od zawsze marzę o psie ale jeszcze nie jestem pewna czy gdzies nie wyjadę za rok dwa, więc żeby potem nie odwalać takich cyrków zostawiając swojego psa po prostu sobie dałam spokój. To jest odpowiedzialność, a nie zostawianie
  • Odpowiedz
@KCPR: typowo, jeszcze piszą, że świat nie jest czarno-biały a sami go tak przedstawiają. No X kur*a D.

Jeśli jest to dobra praca to można zmienić zakwaterowanie, a jeśli nie to po co tam jechać?

  • Odpowiedz
@Anesa czyli Ty jeszcze młody bobo na dorobku jesteś () Wróć za 10 lat, popełnij sporo własnych błędów i zobaczymy czy aż tak łatwo będzie Ci przychodziło osądzanie innych i nadal będziesz kierować się tak ścisłym kodeksem etycznym. Stało się chłop wziął psa, znalazł inna robotę i wyjeżdża - może zamiast bawić się we wzór cnót moralnych i osądzać od czci i wiary (a w
  • Odpowiedz
@Anesa: Nie wiem, jaka jest jego sytuacja, więc nie oceniam, i proponuję zacząć stosować podobne podejście. Możliwe, że pies mu się po prostu znudził, ale gdyby był pozbawionym empatii #!$%@? to by go wywiózł do lasu i zostawił przywiązanego do drzewa, a nie szukał alternatywy dla schroniska. A jeśli jego życie się zawaliło z innych względów i wyjazd za granicę to z jakichś względów jedyna szansa żeby nie klepać biedy, dodatkowe
  • Odpowiedz