Wpis z mikrobloga

Niże to zabrzmi okropnie ale chciałbym oddać bardzo lojalnego psa w naprawdę dobre ręce , chce mi się ryczeć jak to pisze ale dostałem prace za granica a w zakwaterowaniu jest wzmianka o braku zwierząt . Czy znalazłby się ktoś kto wziął by mojego psa pod opiekę?. Wiem ze jest tu wielu miłośników psów a w pisząc ten post po prostu płacze ale muszę go oddać bo nie chce żeby poszedł do schroniska #zwierzaczki #psy #emigracja
Zuberbuber - Niże to zabrzmi okropnie ale chciałbym oddać bardzo lojalnego psa w napr...

źródło: comment_16427302668Q2RvKQomzQLoCs34BSG1k.jpg

Pobierz
  • 244
@Anesa: Czytałem te twoje komentarze i szczerze dawno tak zadufanej, chamskiej i zapatrzonej w siebie osoby nie widziałem. Naskoczyłaś na OP'a nie znając kompletnie jego sytuacji życiowej, nie potrafisz odpowiedzieć merytorycznie na żadne argumenty, a odpowiadasz tylko na te które są chamskie w twoją stronę. Oceniłaś i wydałaś wyrok w sekunde o OPie, nie różnisz się niczym od ludzi którzy wierzą w to co mówi TVPiS. Masz odrealnione pojęcie o świecie.
No sorki ale trzy pierwsze zdecydowanie krytykujące komentarze są od różowych, a mówimy tu o portalu, na którym jakieś 90% użytkowników to faceci :D.


@Mikka: I co? Za mało się na tym portalu emocjonalnej papki naczytałeś od tej męskiej większości, żeby powielać stereotyp o logicznych facetach i emocjonalnych kobietach? Polecam podręcznik od historii. xd