Wpis z mikrobloga

Niże to zabrzmi okropnie ale chciałbym oddać bardzo lojalnego psa w naprawdę dobre ręce , chce mi się ryczeć jak to pisze ale dostałem prace za granica a w zakwaterowaniu jest wzmianka o braku zwierząt . Czy znalazłby się ktoś kto wziął by mojego psa pod opiekę?. Wiem ze jest tu wielu miłośników psów a w pisząc ten post po prostu płacze ale muszę go oddać bo nie chce żeby poszedł do schroniska #zwierzaczki #psy #emigracja
Zuberbuber - Niże to zabrzmi okropnie ale chciałbym oddać bardzo lojalnego psa w napr...

źródło: comment_16427302668Q2RvKQomzQLoCs34BSG1k.jpg

Pobierz
  • 244
@Zuberbuber: weź poszukaj po sąsiadach albo dalekiej rodzinie, ale nie zostawiaj pieska w schronisku, bo takiego małego kundla to ci uśpią w 2-3 miesiące, a może nawet szybciej ()

W ogóle fajnie że napisałeś skąd jesteś. Już widzę jak ktoś z Krakowa jedzie do Gdańska po psa innego mirka XD
@Zuberbuber: byłem w podobnej sytuacji i słyszałem masę podobnych komentarzy. Fanatyczni psiarze to psychole które myślą, że mają w sobie masę empatii, a jest wprost przeciwnie.
Znalazłem fundację przez którą znalazłem psu nowy dom. Małżeństwo które regularnie bierze udział w maratonach, a co za tym idzie biegają kilka razy w tygodniu. Pies ma się tam świetnie, ja mam czyste sumienie, że znalazłem mu jak najlepszy dom i gówno mnie obchodzi zdanie
@Zuberbuber: Wyjeżdzasz na stałe? Jeśli to praca na pare miesięcy to zostaw psa rodzicom i później go odbierzesz. Możesz tez poszukac innego lokum tam gdzie jedziesz. Znajdź grupę na Facebooku „Polacy w …” i tam zapytaj czy ktoś nie podnajmie mieszkania osobie z psem
@Niemamwiedzy: to jest lewak, co by zbawil caly swiat nie swoimi rekami. Niech, ktos cos i przyjmijcie wszystkich nielegalsow. Jak widac na zwierzeta tez dziala. Zatem proponuje zeby @anesa wzial pieska od Opa i pokazal jak sie to powinno wygladac. Krzyczec w internetach mozna i doradzac innym jak zyc, to pewnego dnia trzeba podjac akcje i cos zrobic. Proste.
@Zuberbuber napisz tutaj w tym wątku więcej informacji na temat psa jego warunkow i potrzeb. Jak napisał powyżej - mógłbym piesela wziąć warunki dla piesela jakie bym stworzył opisałem powyzej, ale patrząc na jego dotychczasowe życie (duża rodzina, dużo osób do towarzysta, zycko gdzieś z dużym podwórkiem) to raczej może znajdą się lepsze opcje niż ja. Jak coś ja W-wa.