Wpis z mikrobloga

Do odważnych świat należy. Po ponad pół roku na Tajwanie w końcu uśmiechnęło się do przegrywa szczęście i zacząłem się spotykać z Azjatką, więc już usuwam tag przegryw. Ale jako ze mój autorski ma już sam w sobie nazwę to zostawiam.

Jakby ktoś miał pytania jak to jest się spotykać z Azjatką to zapraszam. Kulturowe różnice mi nie przeszkadzają a wręcz przeciwnie bardziej mnie zachęcają.

Co ciekawe poznałem ją na turnieju Pokemon, oboje lubimy grać na Switchu i tak spędzać czas.

do czarnolistowania: #przegrywnatajwanie

Pobierz PrzegrywNaTajwanie - Do odważnych świat należy. Po ponad pół roku na Tajwanie w końcu...
źródło: comment_1642132959WW9xocWg5rb1Mz6ZrLuXsY.jpg
  • 187
Gratulacje. Jestem ciekawy jak się porozumiewacie. W jej ojczystym języku, czy po angielsku?
Nie znam kultury jaka panuje w Tajwanie, także czy mógłbyś napisać coś o tym jak się dziewczyna odnosi do tego, że jesteś Polakiem?
I ostatnie, czy rzeczywiście kobiety z Azji bawrdziej gustują w chłopakach z Europy, czy to mit przegrywów?
Za kilka miesięcy sam uderzam na Tajlandię oraz Koreę i w sumie nie wiem czego się spodziewać po tamtejszych
@TheJohanson47: dzięki, rozmawiamy po angielsku.
Tajwańczycy mało wiedzą o Polsce, tak jak Polacy o Tajwanie.
jeżeli chodzi o to jaki ma stosunek do tego czy jestem Polakiem/Szwedem/Amerykaninem to wydaje mi się, że żaden. po prostu "biały"
Azjatki nie gustują w białych. jest to mit, Azjaci są Bardzo konserwatywni jeżeli chodzi o związki . Wyobraź sobie, że przyprowadzasz murzynke do domu i pokazujesz ją rodzicom, otwarci rodzice zaakceptują, konserwatywni nie. Ale pewnie