Wpis z mikrobloga

Do odważnych świat należy. Po ponad pół roku na Tajwanie w końcu uśmiechnęło się do przegrywa szczęście i zacząłem się spotykać z Azjatką, więc już usuwam tag przegryw. Ale jako ze mój autorski ma już sam w sobie nazwę to zostawiam.

Jakby ktoś miał pytania jak to jest się spotykać z Azjatką to zapraszam. Kulturowe różnice mi nie przeszkadzają a wręcz przeciwnie bardziej mnie zachęcają.

Co ciekawe poznałem ją na turnieju Pokemon, oboje lubimy grać na Switchu i tak spędzać czas.

do czarnolistowania: #przegrywnatajwanie

PrzegrywNaTajwanie - Do odważnych świat należy. Po ponad pół roku na Tajwanie w końcu...

źródło: comment_1642132959WW9xocWg5rb1Mz6ZrLuXsY.jpg

Pobierz
  • 187
@PrzegrywNaTajwanie: To nie jest mit, to jest naukowo potwierdzone. Azjatki najbardziej lubią białych, a najlepiej blondynów. Dla każdej kobiety najważniejsze jest ewolucyjnie spłodzić silne potomstwo czyli zmiksować różne geny. Ludzie z naszego regionu mają też branie na Bałkanach. A w krajach typu Chiny jako biały masz nawet wiele usług za darmo i jesteś często uważany za kogoś lepszego. Ogólnie nie do końca rozumiesz (jak i większość ludzi) pojęcie stereotypu. To nie
@na-pewno-nie-pinokio: na pewno z wiekszościa się zgodzę, ale nie generalizowałbym że każda Azjatka poleci na białego tylko dlatego że jest biały. Nie chciałbym sie rozpisywać się na ten temat bo nie jestem ani ekspertem ani odpowiednia osoba która przeprowadza badania na ten temat. ale mówisz ze naukowo potwierdzone więc z ciekawości wyślij mi akademickie potwierdzenie twojej tezy.