Wpis z mikrobloga

Do odważnych świat należy. Po ponad pół roku na Tajwanie w końcu uśmiechnęło się do przegrywa szczęście i zacząłem się spotykać z Azjatką, więc już usuwam tag przegryw. Ale jako ze mój autorski ma już sam w sobie nazwę to zostawiam.

Jakby ktoś miał pytania jak to jest się spotykać z Azjatką to zapraszam. Kulturowe różnice mi nie przeszkadzają a wręcz przeciwnie bardziej mnie zachęcają.

Co ciekawe poznałem ją na turnieju Pokemon, oboje lubimy grać na Switchu i tak spędzać czas.

do czarnolistowania: #przegrywnatajwanie

PrzegrywNaTajwanie - Do odważnych świat należy. Po ponad pół roku na Tajwanie w końcu...

źródło: comment_1642132959WW9xocWg5rb1Mz6ZrLuXsY.jpg

Pobierz
  • 187
  • Odpowiedz
@laphroig: moja koleżanka nie jest ciemna Azjatką, pomyliłeś Tajwan z Tajlandia czy Filipinami.

@HrabiaTruposz: 31 lat

@Bunch: czemu źle wspominasz?

@TheJaster: szczerze mówiąc, nie czuje, ale chce zmiany więc wychodzę ze swojej strefy komfortu.

@Lalaker: nie wiem co to jest beef (wołowina? XD)

@majkel_bialkov: zarabiam 12 000 PLN przeliczając. na zmywaku na początku zarabiałem 8 000 PLN. jedzenie miesięcznie kosztuje mnie 300-600 PLN.

@oknie: prace
  • Odpowiedz
@PrzegrywNaTajwanie mówisz o AZJATKACH przez pryzmat bycia na Tajwanie kilka miesięcy i to jeszcze w czasach 'pandemii'.
Poza tym kogo obchodzą dziewczyny, którym muszą liczyć się ze zdaniem rodziców przy wyborze partnera dla siebie?
Taka kobieta nie będzie miała własnego zdania i to bedzie związek typowy jak ze służka, a nie z partnerka...
Świat się otwiera od kilku dobrych lat, kultury się mieszają i ludzie są coraz bardziej otwarci. Azjaci również -
  • Odpowiedz