Wpis z mikrobloga

Do odważnych świat należy. Po ponad pół roku na Tajwanie w końcu uśmiechnęło się do przegrywa szczęście i zacząłem się spotykać z Azjatką, więc już usuwam tag przegryw. Ale jako ze mój autorski ma już sam w sobie nazwę to zostawiam.

Jakby ktoś miał pytania jak to jest się spotykać z Azjatką to zapraszam. Kulturowe różnice mi nie przeszkadzają a wręcz przeciwnie bardziej mnie zachęcają.

Co ciekawe poznałem ją na turnieju Pokemon, oboje lubimy grać na Switchu i tak spędzać czas.

do czarnolistowania: #przegrywnatajwanie

PrzegrywNaTajwanie - Do odważnych świat należy. Po ponad pół roku na Tajwanie w końcu...

źródło: comment_1642132959WW9xocWg5rb1Mz6ZrLuXsY.jpg

Pobierz
  • 187
@PrzegrywNaTajwanie: @LuckyStrike: Czyli lepiej nie czytać tego co piszecie bo jesteście z wykopu? Nauk społecznych nie ma? Psychologii, socjologii? To co Wy odkrywacie jest już dawno odkryte i przebadane. To Wasze doświadczenia mogą być inne bo są na malutka skalę w stosunku do badań na setkach tysięcy ludzi. Polecam odwiedzić Holandię by się przekonać z kim chcą zadawać się przyjezdne Azjatki a z kim Holenderki. Ps LuckyStrike Ty masz generalnie
@na-pewno-nie-pinokio: subtelna aczkolwiek istotna różnica pomiędzy nami a tobą polega na tym że my w Azji mieszkamy i mamy kontakt z Azjatkami. To że sobie wmawiacie że wystarczy pojechać do Azji i "każda twoja" to jest śmiech na sali ( ͡° ͜ʖ ͡°)
po drugie: OP już cie prosił o potwierdzenie twoich bredni, tylko nie wklejaj tu jakiś clickbaitów z youtube

mówisz ze naukowo potwierdzone więc z