Wpis z mikrobloga

Do odważnych świat należy. Po ponad pół roku na Tajwanie w końcu uśmiechnęło się do przegrywa szczęście i zacząłem się spotykać z Azjatką, więc już usuwam tag przegryw. Ale jako ze mój autorski ma już sam w sobie nazwę to zostawiam.

Jakby ktoś miał pytania jak to jest się spotykać z Azjatką to zapraszam. Kulturowe różnice mi nie przeszkadzają a wręcz przeciwnie bardziej mnie zachęcają.

Co ciekawe poznałem ją na turnieju Pokemon, oboje lubimy grać na Switchu i tak spędzać czas.

do czarnolistowania: #przegrywnatajwanie

PrzegrywNaTajwanie - Do odważnych świat należy. Po ponad pół roku na Tajwanie w końcu...

źródło: comment_1642132959WW9xocWg5rb1Mz6ZrLuXsY.jpg

Pobierz
  • 187
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 8
wystarczy o mnie wspomnieć w komentarzu i wpis wchodzi w gorące, ależ ja jestem zajebisty ( ͡ ͜ʖ ͡)

@LuckyStrike: i skromny
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@PrzegrywNaTajwanie: ile masz lat? Jaki wzrost i morda? Gdzie znajdujesz ludzi do poznania? Skoro mówisz że jesteś przegrywem a masz takie same powodzenie jak w Polsce to jak udało ci się po paru miesiącach znałesc kogoś (w szczególności w nowym kraju w którym nikogo nie znasz)?
  • Odpowiedz
@PrzegrywNaTajwanie wyluzuj mordo, to dopiero tydzień, nie ma jeszcze co otwierać szampana. Żeby nie było, trzymam kciuki i liczę na story z happy endem ale jeszcze za wcześnie żeby ogłaszać sukces, za bardzo się nakręcisz i może wszystko pójść psu w dupę. Na luzie w rozpiętej bluzie działaj
  • Odpowiedz
@PrzegrywNaTajwanie: @Paula_pi to wykopowa atencjuszka o skrajnych poglądach, a tacy zwykle nie są mili dla ludzi z innym zdaniem, olej ją chłopie :) możesz coś napisać więcej o tych turniejach pokemon? sam ostatnio ogrąłem shining pearl, zaciekawiłeś mnie ^.^
  • Odpowiedz