Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 472
omg elon musk jest taki epicki!!!!! rozwiązał problem korków na drogach!!!!!! już nie muszę stać w mieście tera mogę stać w klaustrofobicznym tunelu pełnym aut elektrycznych którym zdarza się częściej zapalać się bez powodu omg ale super!!!!!!!!
#tesla #elonmusk
4gN4x - omg elon musk jest taki epicki!!!!! rozwiązał problem korków na drogach!!!!!!...

źródło: comment_1641640494jWy0vpWoolxbvkZgShhV1T.jpg

Pobierz
  • 161
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@wydac_Jadzke_za_Kokeszke: ani ja, ani Ty, ani ten sprytnie monetyzujący hejt na Muska youtuber Thunderfoot nie ma wglądu w księgi więc to żaden argument. Trzymajmy się faktów a nie jakiś filmików na YouTube - a fakty są takie że SpaceX strzela rakietami jedna za drugą i ma prywatnie finansowany program R&D którego nie powstydziłaby się NASA

A jeżeli finanse się nie zepną i zbankrutują? Zawołaj mniej jak złoża wniosek o Chapter
  • Odpowiedz
@gatineau: jest pewna różnica między Muskiem a resztą ludzi

Musk ma pieniądze i może realizować swoje pomysły na ulepszenie świata. Gawiedź może sobie to komentować, nagrywać filmiki i mądrzyć się jak oni by to lepiej zrobili.

Tymczasem są nikim, siedzą na dupie i nigdy w życiu nie zaryzykują zrobienia czegoś kreatywnego. Natomiast w teorii są geniuszami. Szczególnie widać to na wykopie. Zresztą to domena polaczków - sami sobie diagnozują raka
  • Odpowiedz
@4gN4x: uwielbiam kiedy ludzie bez prawka i dzieci oceniają samochodziarzy, czyli de facto przyszłych siebie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Każdy ma oczy i widzi, że vegas loop na dzień dzisiejszy ssie i to bardzo. Tu chodzi o przedstawienie koncepcji, przetestowanie różnych rozwiązań i zebranie feedbacku od potencjalnych klientów, a nie wydawanie miliardów dolarów na najdroższe rozwiązanie. Nie zdziwiłbym się, gdyby w produkcji był soft pozwalający na
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@ReeceWithouterpoon: wezmy badz co badz pod uwagę ze system komunikacji miejskiej w usa kuleje, a nasze metro mimo ze male to jednak nie jest obskurne a wręcz powinno byc swiatowym wzorem . Tez jakbym mial wybierać nowojorskie ciasne metro pelne syfu a elegancki tunel to bym wolal wybrac tunel taka prawda.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@ButtHurtAlert: tez dodam jeszcze ze kopanie pod ziemia jest w #!$%@? drogie, rozwoj czesto podaza kretymi sciezkami. Moze dzieki optymalizacji elona w koncu cos sie poruszy i ktos wpadnie na inny genialny pomysł.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@ButtHurtAlert: tez w sumie lubie sobie przed spankiem rozkminiac takie problemy. Moim zdaniem z czasem polaczymy zalety metra i auta robiac cos posredniego - kapsuly do wynajęcia ktore po sieci tuneli odstawia cie z punktu a do punktu b bez przesiadania, totalnie autonomicznie, na szynach, bez udziału człowieka i zagracania miejsca na górze
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@TheJaster: z tego co pamietam to zadaniem tej firmy muska bylo optymalizowanie kosztowe. Wiadomo ze nie bedzie mial doswiadczenia jak jacys potentaci budowniczy, ale ma za to doswiadczenie w optymalizacji i osoby ze spacex i tesli ktore sa swiatowymi ekspertami na tym poziomie. Pamiętam pierwsze wpisy o boring company bo mi akurat przelecialy na twitterze to glownie pisal ze chce jak w fabrykach wprowadzic seryjne kopanie tuneli.
  • Odpowiedz
@4gN4x: Dla mnie pomysł z autonomicznymi pojazdami kołowymi w tunelu jest słaby. Już lepiej by było zrobić coś na wzór metra z mini wagonami, każdy skręcałby na jakiś hi-techowych szynach do tunelu docelowego. A tak to jest dla mnie ograniczanie możliwości zwykłych pojazdów.
  • Odpowiedz