Wpis z mikrobloga

  • 4
@gatineau No dobra ale jak znasz dobrze miasto to możesz omijać kroki. Ja tak potrafię, że w godzinach szczytu potrzebuje dostać się na drugi koniec miasta w 15 minut a nie 1:30 . A w takim tunelu jak staniesz to postoisz. Szczególnie że elektryki mają to do siebie że lubią z iluś % baterii spaść do zera
  • Odpowiedz
A w takim tunelu jak staniesz to postoisz.


@Lardor: no pewnie, jak wsiądziesz do windy i stanie to też postoisz a gdybyś poszedł schodami to jak masz wprawę 10 pięter mogłeś zrobić w 2 minuty. Zdarza się - awarie się zdarzają. Natomiast w tunelu w którym wszystkie drzwi są automatyczne a pojazdami sterują roboty będzie się to zdarzać cholernie rzadko.
  • Odpowiedz
  • 2
@gatineau Dałeś przykład windy którą się psuje robot również się na prawo zepsuć( ͡º ͜ʖ͡º) ogólnie w firmie mamy sporo elektryków i wiem co się dzieje jak mrozy przyjdą ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°) połowa nie wyjeżdża
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 24
@gatineau: a swoją drogą subop to taki typ człowieka co jak zaczęli stosować azbest to się cieszyć zaczął że taki postęp mamy
  • Odpowiedz
ogólnie w firmie mamy sporo elektryków i wiem co się dzieje jak mrozy przyjdą


@Lardor: i znowu: zwłaszcza w Los Angeles i Las Vegas w tunelu 5 metrów pod ziemią. Chyba nawet na Alasce 5 metrów pod ziemią nie ma mrozów, nie bez powodu chowało się zapasy na zimę w ziemiankach.

+ słyszałeś o czymś takim jak np. ogrzewanie?

Serio w tym momencie wymyślasz problemy tak gdzie ich nie ma.

(no
  • Odpowiedz
@Lardor: a sam fakt tego że auta elektryczne mogą tam jeździć to gigantyczny plus dla nich. Nie ma spalin to nagle operacja "auto w tunelu" jest 10x łatwiejsza i tańsza bo nie trzeba wentylacji. To po prostu skrót który Elon zrobił bo MOŻE i nie przejmuje się konwenansami.
  • Odpowiedz
@Rga79: no jest bo tam zrobili prototypową instalację bo to fajny gimmick i pasuje do miejsca, jazda tym tunelem to teraz bardziej rozrywka niż konieczność. Ale docelowo Elon myśląc o rozwiązaniu korków ma na myśli miasta takie jak Los Angeles czy Manhattan, ewentualnie Chicago - całkowicie zabudowane i całkowicie zatkane na tyle że drążenie tuneli pod ziemią ma szansę być tańsze niż budowanie dróg nad ziemią.
  • Odpowiedz
  • 3
@4gN4x no też trochę bekę z tego miałem jak to zobaczyłem, w sumie nie wiem co se wyobrażałem xD ale to była bardziej anty reklama.
  • Odpowiedz