Wpis z mikrobloga

@gatineau: ale mordo, mnie to wali czy to jest drogie, jego auta jego hajs, ja tylko piszę, że to głupie i zabawne. A co do autostrad, co one mają do rzeczy to szybkie przelotówy gdzie często jedzie się dalej i jest to dla wszystkich i żeby z tego korzystać wystarczy tico w gazie xD A metro jest masowe, a tutaj jak zacznie chcieć z tego korzystać więcej osób to znów będzie
via Wykop Mobilny (Android)
  • 12
@gatineau: dokładnie. To nie taniocha. Cholernie drogi dodatkowy pas dla wybranych. Jako nic innego to nie ma prawa funkcjonować. Stary, to naprawdę jest głupota, która dodatkowo nie działa tak jak w planach nawet w najmniejszym stopniu.
Najpierw próbujesz bronić tę głupotę, a gdy rozważa się szczegóły to "nie pytaj mnie".
Nie porównuj tunelu pod kanałem do tego czegoś.
@Jaca656565:

ale ja bym się bał #!$%@?ć w wąski tunel, w którym dwa auta obok siebie nie przejadą


A ja do dzisiaj odczuwam mocny niepokój gdy wsiadam do windy i dystanse do 4 pięter pokonuje pieszo. I co to zmienia? Ludzie się boja nowości i zamkniętych przestrzeni co nigdy nie przeszkadzało im korzystać z nowych wynalazków jeżeli korzyści były odpowiednio duże
@niegwynebleid:

Stary, to naprawdę jest głupota, która dodatkowo nie działa tak jak w planach nawet w najmniejszym stopniu.


Ale po co mi to mówisz? Ani tego nie używam, ani nie buduje, ani nie finansuje. W dupie mam czy to głupota czy nie. Choć chciałbym żeby się udało, tylko co to zmienia?

Jak spotkasz kibica śląska Wrocław czy innej podrzędnej drużyny to też odczuwasz potrzebę wyjaśnienia mu ze drużyna której kibicuje jest
@MatPL1122 Zwykły 5/6 osobowy samochód się zmieści. Na szynach spoko, ale na dłuższe odcinki. Jak wyglądałby wjazd na takie szyny? Przygotowanie auta pewnie by potrwało, jak przy eurotunelu, dlatego w przypadku odciążenia miast miałoby raczej mały sens. Trzeba liczyć że będzie mało wypadków :)
@Manymouse: w sumie to te samochody a raczej pojazdy nie musiałby nawet stamtąd wyjeżdżać, by sobie jeździły po tych torach i by się porobiło w mieście stacje, do których ludzie by schodzili z poziomu ulicy, kupowali by bilecik, przechodzili przez bramkę i jechali do stacji która ich interesuje, coś jak takie jakby tramwaje tylko no mówię, pod ziemią, może by to miało sens. :P
@4gN4x: Już fani Muska rzucają się do obrony xDD

Tam miał być HYPERLOOP. Czyli supernowoczesna metoda transportacji. Żeby przynajmniej udać, że coś robi, to nawet mu się zwykłego metra nie chciało zrobić. Walnął dwa tunele i taksówki Tesli dla reklamy i ludzie mu klaskają. Masakra.

Kult Muska to jeden z najdziwniejszych rzeczy ostatnich lat. Facet to kompletny oszust i nóż mi się w kieszeni otwiera jak słyszę pochwały w jego stronę.
@Piekny_Krolewicz: a to swoją drogą. OP to typ człowieka któremu pokazać nowowynalezioną czcionkę drukarską to wyśmieje wynalazcę bo powie że przecież on literki szybciej piórem machnie


@gatineau: Ziomus, ty mi powiedz ci tu jest innowacyjnego.
Pod jakaś setką miast na Ziemi istnieją całe kilometrowe sieci tuneli z takimi elektrycznymi podami do których wsiadasz I jedziesz a potem wysiadasz tam gdzie chcesz. Dodam że one są w pełni elektryczne i nawet