Wpis z mikrobloga

@Zoyav: Siedzenie w domu to nie jest #!$%@?, a jak ludzie wciskają Ci swoją wizję świata to nic dziwnego, że rozmowa z nimi męczy. Wiele tych ludzi, co to jeździ gdzieś zwiedzać to albo jeździ zwiedzać galerie handlowe, albo obejdą jakieś muzeum na zasadzie pobieżnego pooglądania co tam jest, zero czytania/słuchania nagrań, przewodnika itd. No i w zasadzie wycieczka ogranicza się do masy zdjęć i chwalenia gdzie to się nie było.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 23
@psycha: dopiero ta laska mi coś takiego napisała, do tej pory uważam, że każdy ma na mnie #!$%@?, bo jestem osobą, która nie zwraca na siebie uwagi, nie kłóci się, zwykle sobie cieszę cicho w moim kącie i w wolnych chwilach przeglądam coś na telefonie xD

@Zoyav: niestety normiki są tak puste, że bez obgadywania innych ich istnienie traci sens, więc o ile ja czy ty mamy #!$%@? na te
via Wykop Mobilny (Android)
  • 17
@psycha: dopiero ta laska mi coś takiego napisała, do tej pory uważam, że każdy ma na mnie #!$%@?, bo jestem osobą, która nie zwraca na siebie uwagi, nie kłóci się, zwykle sobie cieszę cicho w moim kącie i w wolnych chwilach przeglądam coś na telefonie xD

@Zoyav: Uuuu, to bardzo źle. Powinnaś skakać wokół normików jak małpa i ich zabawiać, bo sobie pomyślą, że ich nie lubisz/czujesz się lepsza (dużo
do tej pory uważam, że każdy ma na mnie #!$%@?, bo jestem osobą, która nie zwraca na siebie uwagi, nie kłóci się, zwykle sobie cieszę cicho w moim kącie i w wolnych chwilach przeglądam coś na telefonie xD


@Zoyav: oj, właśnie to dla niektórych jest już oznaką bycia dziwnym, bo jak to nie stoisz z resztą i nie plotkujesz przy kawce. Sama przez to przeszłam, bycie zbyt cichą i nie robienie