Wpis z mikrobloga

@Louis_de_Pointe_du_Lac: boomersi w Polsce to to potężne pokolenie, które płakało, kiedy zamknęli im jedyną fabrykę pokrywek do garnków aluminiowych w okolicy i musieli dołączyć do 20% bezrobotnych. To są ci ludzie, którzy donosili skarbówce, jak sąsiad sobie kupił używane auto z zachodu. Tak że nie nazywanym ich przedsiębiorczym pokoleniem, ani tym bardziej biorącym udział w wyścigu szczurów.
Raczej obecna sytuacja wynika właśnie z tej bylejakości tego pokolenia. Ani się wtedy nie
Ale co tu wyjaśniać. Sam mam 34 lata prawie, dla wykopków jestem boomerem co nie raz słyszałem XD to o kim ty piszesz to jest ostatni sort komuchów a nie boomerzy.


@Janusz_z_Rivii: Jak masz 34 lata (1988), to żaden z Ciebie "boomer", bo jesteś już daawno urodzony poza tym opiewanym powojennym babybooomem.

A to że wykopki używają pojęć, których nie rozumieją... a bo to pierwszy raz? ( ͡° ͜ʖ
Raczej obecna sytuacja wynika właśnie z tej bylejakości tego pokolenia. Ani się wtedy nie budowało wystarczająco, bo cały czas 10-pokoleniowe rodziny żyły na kupię w bloku, ani nikomu nie zależało, bo ciągle wszystko miało być państwowe czyli niczyje. Wy myślicie, że kto teraz głosuje na PiS? Ta sama grupa, co krzyczała, że za komuny było lepiej ;)


@magic_johnson: Opisałeś mojego ojca, nawet jak miał okazję stać się właścicielem swojego zakładu pracy