Wpis z mikrobloga

@marcinpodlas8: @Onomatop: @xfin: ja #!$%@? ale wiecie wykopowi eksperci że określenie "boomer" uzywane w necie nie odnosi sie do terminu społeczno-ekonomicznego a w necie to po prostu określenie gościa myślącego w specyficzny sposób. Dodam jeszcze że Nosacz Sundajski tak na prawdę jest małpą, a nie Polakiem, jakbyście mieli wątpliwości.
Pobierz ButtHurtAlert - @marcinpodlas8: @Onomatop: @xfin: ja #!$%@? ale wiecie wykopowi ekspe...
źródło: comment_1641210387QhFS49qql9D02ytsuGIq7j.jpg
via otwarty_wykop_mobilny_v2
  • 13
@magic_johnson: xD To wina 50-60 latków i ich sprytnego wykorzystania komunizmu. Tanie mieszkania po znajomościach. Nie spłacone kredyty. Nie zrozumienie idei wolnego rynku dopóki nie stracili pracy i cwaniackość że nie trzeba nic robić bo państwo da. Sam takich rodziców którzy są de facto miernotami społecznymi. Żadnych przydatnych kwalifikacji. Trzymają się kurczowo stołka. Nie myślą o rozwoju. Jak na być dobrze w kraju jak głowni głosujący nie potrafią się ogarnąć nawet
@magic_johnson: o ty k,,, niewyedukowana to pokolenie wywalczylo ci wolnosc zebys mogl pisac pisac #!$%@? i wysrywy na portalu z obrazkami.
Ja nie jestem boomerem ale zalapalem sie na koniec komuny...
Piszesz takie bzdety ale coz pewnie na maturze kazali pomalowac drwala pocalowali w czolo i dali medal.
Bylejakosc pokolenia ? 95 procent uzytkownikow tego portalu nie potrafi zrobic tak prostej rzeczy jak znalesc dziewczyne... dziekuje skonczylem
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@marcinpodlas8: masz rację i ja miałem rację. Taki millennials urodzony np. w '82, spokojnie może być rodzicem dziecka gen z 2009. Ale fakt, biorąc pod uwagę średni wiek rodzicielstwa, tym bardziej na zachodzie, to większość milenialsów będzie/jest rodzicami gen alfa.
ja #!$%@? ale wiecie wykopowi eksperci że określenie "boomer" uzywane w necie nie odnosi sie do terminu społeczno-ekonomicznego a w necie to po prostu określenie gościa myślącego


@ButtHurtAlert: Wiadomo, chłopski zdrowy rozsądek najlepiej, żeby nie paraliżować dyskusji xD

Ale mimo wszystko gratuluję adekwatnego nicka ( ͡° ͜ʖ ͡°)
boomersi w Polsce to to potężne pokolenie, które płakało, kiedy zamknęli im jedyną fabrykę pokrywek do garnków aluminiowych w okolicy i musieli dołączyć do 20% bezrobotnych


@magic_johnson: no właśnie przeklejanie i małpowanie określeń z USA i przypisywanie ich do powiedzmy analogicznego wiekowo pokolenia polaków jest zupełnie idiotyczne i absurdalne. A jeszcze głupsza jest dodatkowo próba przeniesienia dokładnie tych samych zarzutów jakie oni mają do boomerów na polskie realia.
@KontoZebyBlokowacSlabeTagi: Wyjaśni mi ktoś na spokojnie dlaczego temat nieruchomości wywołuje na Wykopie większe emocje niż wojny pro i antyszczepionkowców oraz prawaków z lewakami? Przecież realnie rzecz biorąc nikt nie jest w stanie przewidzieć jak się ceny zmienią (o ile w ogóle) np. w tym roku, więc jaki jest sens w tych dywagacjach?