Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#logikarozowychpaskow #zalesie #madki #bekazpodludzi
Pracuje w restauracji.
No i wczoraj miałem "dziwną" sytuację.
Jakaś babka stwierdziła, że wywali cycki na wierzch i zacznie karmić kaszojada.

Zwracam uwagę, że to restauracje, ludzie tu spędzają wolny czas, mamy 3 duże łazienki i proszę się tam przejść.

Boże jaka awantura, masakra.
Serio tak ciężko kobiecie iść w jakieś ustronne miejsce i nakarmić dzieciaka a nie wywalać cycki w miejscu publicznym.
To jest przecież normalne.

To tak jakbym ja stanął nad nią i walił konia, bo przecież masturbacja wśród ssaków to też normalna sprawa..

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #61cade030ed247000a921408
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 103
@AnonimoweMirkoWyznania: ale była nakryta pieluszka? Jeszcze rozumiem jak miała chamsko cycka na wierzchu, ze może to być niesmaczne, ale wywalanie jej do kibla to sory, ale poleciałeś. Tak samo jak porównywanie tego do pokazywania ptaka. Dziecko zrec musi i tyle. Ty jesz w kiblu tez? XD i mówię to jako totalny przeciwnik gowniakow, żeby nie było. Jak miała biust na wierzchu to się zgodzę, ze powinna go nakryć chusta, ale to
@AnonimoweMirkoWyznania: nie, karmienie kaszojada to nie jest to samo co walenie konia i to jest najgłupszy argument na świecie. Jak laska robiła to w miarę dyskretnie to nikomu nie powinno to przeszkadzać - dla niej to też może być krępująca sytuacja. Od Ciebie raczej nie dowiemy się jak było, bo według Ciebie to jest wywalanie cycków na wierzch jakby była na plaży dla nudystów
DO opa: @cotyotymwiesz: @kuncfot:

Baby to zwierzęta.
Byłem z ziomkami w Zakopanem, siedzimy w knajpie i baba stolik za nami podciąga bluzkę i wyciąga cycki i karmi bachora.
No i stwierdziliśmy że zrobimy sobie zdjęcie - ustawiliśmy się tak, że siedzimy na ławce w 4 a po naszej prawej stronie baba z cyckami na wierchu.
Robię zdjęcie, flesh aparatu.

Zaraz podchodzi mąż tej baby i do nas z ryjem
Tu OP: @kuncfot: @cotyotymwiesz: @somskia: @BoloYeung: @Neko-chan51: @yupitr:

Nie niebyła niczym zasłonięta z palcem w dupie widziałem jej sutki, za każdym razem jak poprawiała dziecko czy się wierciło.
Zresztą potem te cycki normalnie przy wszystkich wycierała.

A co to jest za problem żeby poszła do łazienki nakarmić dzieciaka ??
Jest damska posprzątana łazienka - to w czym problem ?

Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
@AnonimoweMirkoWyznania: Och nie, kobieta używa cycków do tego do czego służą, o jaka lambadziara, obrzydliwe o fe, jak można XDDD

Wykopki XDDD

Dziecko chce jeść to je, to normalny proces, a porównywanie go do masturbacji to już wyższy poziom #!$%@? XD

Już widzę jakbyście chcieli żreć w kiblu. Dzieci były, są i będą, a karmienie ich to normalna rzecz, zwykła i ludzka i im szybciej się z tym pogodzicie, tym mniej