Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#logikarozowychpaskow #zalesie #madki #bekazpodludzi
Pracuje w restauracji.
No i wczoraj miałem "dziwną" sytuację.
Jakaś babka stwierdziła, że wywali cycki na wierzch i zacznie karmić kaszojada.

Zwracam uwagę, że to restauracje, ludzie tu spędzają wolny czas, mamy 3 duże łazienki i proszę się tam przejść.

Boże jaka awantura, masakra.
Serio tak ciężko kobiecie iść w jakieś ustronne miejsce i nakarmić dzieciaka a nie wywalać cycki w miejscu publicznym.
To jest przecież normalne.

To tak jakbym ja stanął nad nią i walił konia, bo przecież masturbacja wśród ssaków to też normalna sprawa..

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #61cade030ed247000a921408
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 103
  • Odpowiedz
  • 5
Mam wrażenie że wiele z tu wypowiadających się osób nigdy nie widziało jak kobieta karmi piersią
  • Odpowiedz
@Pimenista: Te cycki służą do karmienia i kropka. To tak jakby wyciągnąć butelkę z mlekiem. To, że Tobie kojarzą się z rUcHaŃsKiEm, to Twój problem.

Owszem, nie pochwalam tego gdy kobieta podnosi bluzkę i obdarza wszystkich widokiem swojego bufetu, ale jeśli kobieta karmi dziecko zakrywając nim pierś, czy używając pieluszki żeby się nieco osłonić, to nie wiem jak trzeba być skrzywionym żeby to raziło (a 99% kobiet tak właśnie karmi).
  • Odpowiedz
  • 3
swoją drogą to dziwne, że obrzydza nas matka karmiąca dziecko, a kompletnie nie przeszkadza nam gdy jakiemuś milfowi publicznie wyskoczy cyc
  • Odpowiedz
@Pimenista: Cyc służy do karmienia. Kobieta nie pokazuje waginy, tylko piersi, którymi karmią swoje niemowlę, tak jak robi każdy jeden ssak na świecie...

Nie wiem czemu porównujesz piersi do penisa. Jak chłop chodzi bez koszulki z bebzunem na wierzchu, to żaden się nawet nie zająknie, że obrzydliwe. A jak kobieta robi to co musi, to nagle ława oburzonych XD
  • Odpowiedz
@Vedar: "nam" - mów za siebie, skoro nie przeszkadza ci flak z dawnego cyca to pzdr.

@gdziesomojeokulary: No słuchaj kobieta poza cipą ma też cycki które są uważane za obiekt seksualny. Kobieta nie musi, kobieta może iść z gówniakiem w ustronne miejsce i niech sobie karmi.

No ale co to za różnica, mówimy o podstawowych potrzebach fizjologicznych. Wszystkie te potrzeby znajdują się na jednym piętrze piramidy potrzeb. Jedznie jest związane
  • Odpowiedz
@Pimenista: Cycki kobiety służące do karmienia niemowlaka nie są obiektem seksualnym. Przestaw sobie coś w mózgu, bo z niewiadomych przyczyn próbujesz normalną, NIEWSTYDLIWĄ czynność, sprowadzić do robienia kupy albo uprawiania seksu. Bardzo dziwne jest takie stygmatyzowanie i wierzę, że kiedyś dorośniesz. Elo.
  • Odpowiedz