Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#logikarozowychpaskow #zalesie #madki #bekazpodludzi
Pracuje w restauracji.
No i wczoraj miałem "dziwną" sytuację.
Jakaś babka stwierdziła, że wywali cycki na wierzch i zacznie karmić kaszojada.

Zwracam uwagę, że to restauracje, ludzie tu spędzają wolny czas, mamy 3 duże łazienki i proszę się tam przejść.

Boże jaka awantura, masakra.
Serio tak ciężko kobiecie iść w jakieś ustronne miejsce i nakarmić dzieciaka a nie wywalać cycki w miejscu publicznym.
To jest przecież normalne.

To tak jakbym ja stanął nad nią i walił konia, bo przecież masturbacja wśród ssaków to też normalna sprawa..

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #61cade030ed247000a921408
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 103
@Pimenista: Ogólnie ludzie atypowi nie rozumieją idei kontekstu, że między białym a czarnym jest coś pomiędzy, więc może skoro tak zatwardziale i bezsensownie uparcie trzymasz się swojej skrajnej, nielogicznej wersji, to polecam udać się na badania. I nie mówię tego wcale złośliwie. Poznanie swoich zaburzeń pozwala czasem zrozumieć świat lepiej, inaczej niż czarny-biały.
@Pimenista: A ty nie potrafisz zrozumieć, że 99% kobiet karmi tak, że właśnie tego nie zauważasz. Nie miałabym problemu, gdyby ktoś zaproponował kobiecie ustronne miejsce (NIE KIBEL), również dla jej komfortu, bo zwykle dla kobiety to nie jest komfortowe karmić publicznie (a trzeba).

Ale jeśli ktoś wywala kobietę do kibla, bo równie dobrze mógłby walić przy niej konia, to on ma coś z głową, a nie ta kobieta.
@geuze: no cóż, restauracja dba o swoich klientów i o to że być może komuś to będzie przeszkadzało. To jest ich sprawa. Ty zaś teraz generalizujesz i rozwlekasz temat pisząc "wszystko i wszędzie". Najłatwiej tak się wycofać. ¯\_(ツ)_/¯
Owszem, nie pochwalam tego gdy kobieta podnosi bluzkę i obdarza wszystkich widokiem swojego bufetu, ale jeśli kobieta karmi dziecko zakrywając nim pierś, czy używając pieluszki żeby się nieco osłonić, to nie wiem jak trzeba być skrzywionym żeby to raziło (a 99% kobiet tak właśnie karmi).


@gdziesomojeokulary: No mnie razi. Wyciągacie czasem te swoje zwisy to kolan i uważacie, że to nie jest widok, który obrzydza? To przecież tak jakby obok ciebie
@Pimenista: Nikt nie zawiadomi policji jak zaczniesz szczać na ulicy, bo faceci już szczaja dosłownie wszędzie w biały dzień, nawet jeśli, dajmy na to, centrum handlowe z darmowym kiblem jest tuż za rogiem i nigdy nie nie widziałam żeby ktokolwiek kiedykolwiek wezwał bagiety z tego powodu.