Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@dudi-dudi: ale w czym problem ich sprawa? U mnie w domu był covid i też w wigilię przed pojsciem do rodziców się testowałem. W czym problem, każdy robi jak chce
  • Odpowiedz
Mieszkam w Niemczech. Kolega wynajął lokal na 30 osób na swoje urodziny. W zaproszeniu była informacja, ze jest to impreza 2G+ (szczepionka + test świeży). Nikt nie miał z tym problemów :). Nie rozumiem z czym problem na tym zdjęciu:..
  • Odpowiedz
@dudi-dudi: Czyli z jednej strony praktycznie każdy po obydwu stronach barykady przyznaje, że wirus dla osób starszych z innymi chorobami jest faktycznie niebezpieczny, ale jak ktoś przed wigilią postanowił zrobić testy to beka na maksa? xD
  • Odpowiedz
@dudi-dudi: Tydzień temu wróciłem z Azji, przed wigilią z 90 letnimi dziadkami też zrobiłem test. To bardzo bliskie mi osoby, co w tym dziwnego, że nie chcę ich narażać?
  • Odpowiedz
@Furox: pracujesz w laboratorium wiec nic dziwnego ze bedziesz oredownikiem testowania. Natomiast jak ktos z powodu kataru czy zupelnie zdrowy leci sie testowac to nie jest to odpowiedzialnosc a psychoza.
  • Odpowiedz
Czyli większość z Wykopu boi się już nie tylko igły, ale teraz tez boja się patyka w nosie.

Nawet jeśli taki test byłby tylko dla mentalnego spokoju Waszych gospodarzy to z czystej uprzejmości należałoby się zbadać.
  • Odpowiedz
@LordNargogh: posiedź lepiej w domu te dwa tygodnie jeszcze do 2030, co ci szkodzi. Na hiva też robita przed wigilią, ktoś palec skaleczy, niefajnie byłoby nieopatrznie zarazić kogoś
  • Odpowiedz
@michalexpromo: Na prawdę sądzisz, że kolejne ofiary covidu będą miały miejsce dlatego, że ludzie za mało się testują, nie noszą masek i się nie szczepią? A myślałeś o osobach które miały mieć operację (istnieją jeszcze na świecie inne choroby niż covid) albo badania i one się nie odbyły? Ile osób umarło „przy okazji” bo nie było dla nich miejsca? Problem jest w innym miejscu w niewydolnej służbie zdrowia, w starych prlowkich
  • Odpowiedz
  • 1
Ja zanim wróciłem na święta się też zbadałem, chciałem być pewny po prostu że jestem zdrowy.

I co też jestem #!$%@? bo nie chce komuś zafundować kwarantanny i ch0j wie czego jeszcze?
  • Odpowiedz