Wpis z mikrobloga

Cholera, 4 rano, ja ledwo dychałem, prawie 39 stopni gorączki, bałem się, że to Covid, a jestem niezaszczepiony więc zadzwoniłem po pogotowie. Przyjechali dopiero po godzinie, i się tłumaczyli tym, że nie myśleli, że ktoś mieszka na strychu kamiennicy... Pytali czy wziąłem coś na zbicie temperatury i kiedy, to odpowiedziałem zgodnie z prawdą, że pół tabletki pyralginy w południe a oni mnie wyśmiali i sobie poszli zostawiając mnie samego bez pomocy. Eh mireczki, tragiczna ta nasza służba zdrowia, po co ja płacę na ten NFZ?
#ratownikmedyczny #ratownictwomedyczne #krakow #999 #112 #koronawirus trochę chyba też #heheszki
B.....a - Cholera, 4 rano, ja ledwo dychałem, prawie 39 stopni gorączki, bałem się, ż...

źródło: comment_164034683314jJz5GsIB2OJNaprdpPRm.jpg

Pobierz
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@Brazylia: Przez to że połowa moich pacjentów zachowuje się na równym poziomie absurdu,AM zepsuty czujnik. Teraz nie wiem czy to heheszki czy nie heheszki.
  • Odpowiedz
@Brazylia: dramat, a potem ci ratownicy p------ą jaka to ciężka służba i za psie pieniądze a jak czlowiek potrzebuje pomocy to mają go w dupie, mimo że podatki płaci. Dalej bijcie im brawa albo donoście posiłki.( ͠° °)
  • Odpowiedz
@Brazylia: Tydzień temu w weekend miałem to samo. Paracetamol + 2 dni w łóżku i polopiryna na noc. Spałem w bieliźnie termicznej i w poniedziałek byłem nóweczka. Zdrówka!
  • Odpowiedz