Wpis z mikrobloga

@smokingcat: to też zależy od fryzury. Ja ze względu na fade przy side parcie chodzę co 2 tygodnie, a że brody nie mam, wydanie 2 razy 7 dych za strzyżenie w ciągu miesiąca, żeby wyglądać jak człowiek, to nie majątek.

Ale przynajmniej dupy się ciągle za mną oglądają xD
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@powodzenia: jeśli chcesz mieć dobry efekt to musisz chodzić raz na 2 tyg. Jeśli ktoś wiąże przegryw z wydaniem 170zł na miesiąc by mieć dobry fryz przez tydzień to jest w błędzie.
@rojasQ: Nie wyobrazam sobie takiej uslugi strzyzenia męskiego za którą byłbym w stanie zaplacic 110zł.
Nie wiem do kogo kierowana jest ta oferta ale dla mnie, typowego szaraczka jest to niewyobrażalne tyle zaplacic. W Warszawie place 40 zl w polskim salonie bo o 5zl podrozalo przez covida i gdyby cena zostala podniesiona jeszcze o dyche to juz bym szukal czegos innego. Dobrze dbac o siebie ale pewna granica nie moze byc
Poprawnego skin fade masz za 65 zł w Barbers Point, Ola robi takie że ciężko się przyczepić. A za 100 potrafią gdzieniegdzie #!$%@?ć robotę.


@razvizion: Owszem, tego nie podważam, że partacze znajdą się wszędzie. Ja się akurat ścinałem już w kilku miejscach, u łącznie 8 różnych barberów i sam dobrze wiem, że jakościowo potrafi być różnie. Ale też wiem, że warto docenić za dobrze wykonaną robotę. Na przykład płacąc tyle, ile
@rojasQ: plusem dobrego barbera jest to, że nie musisz mu prawie nic tłumaczyć, to on jest specjalistą i zrobi tak, żeby fryzura dobrze pasowała do kształtu głowy, rodzaju włosów itp.

a Anetce za 20zł, nie dosyć, że najpierw trzeba wszystko wyłożyć, gdzie ma być ile mm/cm, to jeszcze w trakcie strzyżenia zrobi ten #!$%@? ruch, gdzie ręką i grzebieniem łapie włosy i pyta: TYLE CZY KRÓCEJ?
#!$%@? NIE WIEM MYŚLAŁEM ŻE
@rojasQ: Kurde to ja jakieś 4 lata temu chodziłem na maszynkę za 18 zł. Teraz chodzę za 30 bo blisko i czasu szkoda, choć i tak mam bul tyłka że aż tyle.
Poprawnego skin fade masz za 65 zł w Barbers Point, Ola robi takie że ciężko się przyczepić. A za 100 potrafią gdzieniegdzie #!$%@?ć robotę.


@razvizion: Owszem, tego nie podważam, że partacze znajdą się wszędzie. Ja się akurat ścinałem już w kilku miejscach, u łącznie 8 różnych barberów i sam dobrze wiem, że jakościowo potrafi być różnie. Ale też wiem, że warto docenić za dobrze wykonaną robotę. Na przykład płacąc tyle, ile