Wpis z mikrobloga

@Afrojohny: ja tam szanuję taki model pracy. Przychodzisz jako laik do eksperta, więc to on lepiej ma wiedzieć, jak bedziesz dobrze wyglądać. Stąd się bierze najwięcej niezadowolonych klientów - ludzie mówią fryzjerowi, jak chcą być obcięci, pracownik wie lepiej, że to nie będzie dobrze wyglądać, ale robi to bo klient nasz pan, a potem delikwent wychodzi i mówi wszystkim znajomym, że #!$%@? go obciął i mu się nie podoba.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
Ja polecę Barbera na świętego wincentego 18, ale tylko Ukraińca bo reszta leci w #!$%@?. Chłop robi bd robotę. Kiedyś miał własny salon w Ukrainie ale przeprowadził się do Polski.
Ceny raczej spoko ostatnio samymi nożyczkami mnie obcinał za bodajże 60-70 zł a combo bodajże 110 liczy sobie. Ceny mogły się zmienić bo byłem u niego 2 miesiące temu.
to zabawne, że wykopki w jednym wpisie płaczą że its over dla nich i, że nigdy nie powąchają tzipy, a potem ci sami ludzie piszą co XDDDDD kto normalny płaci 120 za fryzjera? XDDDD. być może tu jest wasza odpowiedź - bo chodzicie #!$%@? opszczyżeni przez Karolinę z osiedla, za 15 zł, „krócej po bokach, na gorze trochę dłużej”. ja przez lata obcinalem się u sąsiadki za 15zl, teraz chodzę do hehe
@rojasQ: na początek może zacznij szukać pod hasłem 'fryzjer' a nie 'barber' xD


@sherkhaan: Fryzjer ci dobrze brody nie zrobi, zwykle nie maja dobrego sprzętu do tego, włosy fakt można zrobić gdziekolwiek ale ja osobiście wole kogoś kto się specjalizuje w męskich fryzurach, bo Grażynki zwykle robią kobiety i nie maja pojęcia o męskich trendach, a brodę #!$%@?ą koncertowo bo to jednak inny typ włosa
@rojasQ: Zobacz opcje Warszawska Szkoła Barberingu, kursanci zajmują się strzyżeniem i broda pod okiem trenera. Chodziłem tam 2-3 lata i zazwyczaj byłem mocno zadowolony. Jeśli kursant sobie nie radził to trener albo robił coś z niego pokazując mu jak poprawnie ciąć, stylizować. Albo tłumaczył mu krok po kroku i kursant pod jego nadzorem Strzygł ;) generalnie polecam, tylko całość zajmuje 2h.
Na woli koło metra plocka jest druga podobna szkoła, Loft19