Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko171
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
yellowman
yellowman

yellowman

Dołączył 14 lat i 8 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 7690
  • Znaleziska 944
  • Mikroblog 6746
  • Obserwujący 9
  • Obserwowane 51
melekhov
melekhov
02.05.2026, 14:45:36
  • 286
Zdjęcia robione jakiś czas temu, ale nic się nie zmieniło. Niepełnosprawny, czy matka z wózkiem nie mają nawet jak przejść.

#konfitura #szczecin
melekhov - Zdjęcia robione jakiś czas temu, ale nic się nie zmieniło. Niepełnosprawny...

źródło: 37335

Pobierz
  • 40
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

yellowman
yellowman
yellowman 03.05.2026, 13:49:49 via Wykop
  • 0
@melekhov: Hejka Takie głupie pytanko. Ostatnio tak kminiłem. Kluczyk do zaworu samochodowego to koszt 5 zł. Jakby tak odkręcić kapturek I delikatnie kluczykiem do zaworów poluzować zeby minimalnie powietrze uciekało,to w zasadzie nic nie jest uszkodzone, a lekcja jest, kulturalnie, elegancko. Oczywiście to już w takich skrajnych przypadkach, nie jak ktoś głupio stanie tylko jak 10 razy widać że staje, jest informowany I olewa temat. Czy coś technicznie pomieszałem? Bo
  • Odpowiedz
Leniek
Leniek
26.04.2026, 18:44:18
  • 530
#konfitura O ile byłem bardzo wyrozumiały i zgłaszałem tylko najbardziej bezczelne zachowania, to od dzisiaj c--j z tym, dzwonie na SM, nagrywam, dokumentuje, wysyłam zgłoszenia i dopytuje policje o podjete działania względem każdego jednego przypadku stania na chodniku lub zieleni, co i każdemu polecam. Jak służby nie będa zmuszone do działania to będa p-------ć jak ten uczuciowy ex policjant
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

yellowman
yellowman
yellowman 27.04.2026, 19:23:47 via Wykop
  • 0
@murdoc: jaka apke Sorki możesz doradzić Bo nie ogarniam? Mogę jakoś domyślam się, sprawnie i szybko zgłaszać przez apke?
  • Odpowiedz
Maly_Jasio
Maly_Jasio
11.04.2026, 05:49:51
  • 1302
Dzień dobry. Chciałem się tylko pochwalić, że w wieku 43 lat dorobiłem się 90m2 bez kredytu we Wrocławiu w spokojnej dzielnicy. Dziękuję
  • 133
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

yellowman
yellowman
yellowman 11.04.2026, 15:23:24 via Wykop
  • 1
@Maly_Jasio: zayebiscie
  • Odpowiedz
yellowman
yellowman
yellowman 11.04.2026, 15:23:36 via Wykop
  • 0
@Maly_Jasio: a gdzie?
  • Odpowiedz
yellowman
yellowman
yellowman 27.02.2026, 21:37:08
  • 1
poratuje ktos dzialajacym linkiem? ( ͡° ͜ʖ ͡°) #gromda
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

szatanEK666
szatanEK666
27.02.2026, 21:38:15 via Wykop
  • 2
@yellowman: W takiej kwili w-----c strima.Ehh. Podesle ktos
  • Odpowiedz
Ahhaha1234
Ahhaha1234
Ahhaha1234
27.02.2026, 22:01:09 via Wykop
  • 0
@szatanEK666: koluniu podrzuć linka na priv
  • Odpowiedz
niegwynebleid
niegwynebleid
08.01.2026, 21:58:02
  • 0
Przy tanim dolarze może by coś ściągnąć z USA?
Jakieś pomysły na coś fajnego ale rodzinnego?
Ma zastąpić Stelvio i zmieścić w garażu więc jakieś wielkie Durango odpada. Wielką mam Pacyfike a to by było auto na co dzień.
Najlepiej 4x4, mocny silnik ale niepotrzebny helcat. Coś ładnego z dobrymi właściwościami jezdnymi. Właściwie Stelvio jest wręcz idealne z wymagań ale czasami człowiek potrzebuje zmiany.
A jak mnie powali do końca to kupie
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

yellowman
yellowman
yellowman 15.01.2026, 14:39:42 via Wykop
  • 0
@Cztero0404: prosze o link bo przymierzam sie do zakupu rodzinneg ominivana z usa
  • Odpowiedz
yellowman
yellowman
yellowman 17.01.2026, 10:09:05 via Wykop
  • 0
@Cztero0404: ok dzięki za odp.
  • Odpowiedz
yellowman
yellowman
yellowman 17.01.2026, 09:41:58
  • 1
Sprowadzenie dużego rodzinnego minivana z USA - czy to dobry pomysł, nie będę żałował decyzji?

Hej, trójka dzieci na pokładzie, niedługo najprawdopodobniej dołączy czwarte. 6 biletów lotniczych + problemy z wynajmem odpowiedniego samochodu i fotelików odpadają, to będzie dramat. Pozostaje zakup odpowiedniego auta dla rodziny takiej wielkości. Skuszony pomysłami z neta oczywiście zacząłem rozważać te naprawdę duże auta typu:

Toyota Sienna, Honda Odyssey, Chrysler Pacifica
Ale budżet mam jedynie około 50 000zł, w takim
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

yellowman
yellowman
yellowman
Autor
17.01.2026, 10:07:20 via Wykop
  • 1
@thcl: ja, żona, trójka dzieci aktualnie, a w niedalekiej przyszłości czwórka. Więc trzeciego rzędu siedzień nie wywalę, chyba, że na chwilę. W dodatku sporo osób, dużo bagaży. Zależy mi na miejscu więc nie wiem czy te propozycje mogą konkurować z np. Pacifica. No a bus typu transit, t4 - musiałbym się zastanowić. Nie wiem czy będzie komfortowo jechać za granicę wiele km busem
  • Odpowiedz
michalcorobisz
michalcorobisz
10.12.2025, 11:22:40
  • 857
Wszedłem na Revoluta i mi sie przypomniało jak kiedyś kupiłem alcje NIO #gielda
michalcorobisz - Wszedłem na Revoluta i mi sie przypomniało jak kiedyś kupiłem alcje ...

źródło: IMG_0500

Pobierz
  • 38
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

yellowman
yellowman
yellowman 10.12.2025, 23:23:17 via Wykop
  • 0
@michalcorobisz: miałem podobnie xD
  • Odpowiedz
cecyl
cecyl
08.12.2025, 18:51:10
  • 1090
Jeżeli znasz to logo, to znaczy, że masz już bóle pleców z powodu złej postawy przy konkuterze w młodości.
cecyl - Jeżeli znasz to logo, to znaczy, że masz już bóle pleców z powodu złej postaw...

źródło: obraz

Pobierz
  • 72
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

yellowman
yellowman
yellowman 09.12.2025, 13:47:40 via Wykop
  • 0
@RitmoXL: o kurde pełna wersja giants citizen kabuto. Klasa, grało się. Wyjątkowo dobra gra jak na tamte czasy
  • Odpowiedz
yellowman
yellowman
yellowman 07.12.2025, 08:50:27
  • 0
#gromda Hej pytanie do tych co wykupili dostęp na tę gromdę. Działało płynnie? Bez ścinek? W dobrej jakości? Bo na poprzednią galę wykupiłem PPV ale byłem załamany jakością bo ciągle się zacinało. Teraz mi termin nie pasował ale wykpiłbym na koljną, tylko czy warto? Płynnie idzie?
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kubaadamek
kubaadamek
07.12.2025, 09:19:54 via Wykop
  • 0
@yellowman: szło bez problemów
  • Odpowiedz
astin
astin
18.11.2025, 20:22:48
  • 455
Jakim cudem klub ze striptizem wykorzystuje płytę Rynku do rozłożenia dywanu i barierek zapraszających do klubu? xD

#wroclaw
astin - Jakim cudem klub ze striptizem wykorzystuje płytę Rynku do rozłożenia dywanu ...

źródło: Zdjęcie z biblioteki

Pobierz
  • 33
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

yellowman
yellowman
yellowman 19.11.2025, 06:37:38 via Wykop
  • 0
@lelele112233: skad Takie info ze to jest rozliczone przez Wrocław?
  • Odpowiedz
lewoprawo
lewoprawo
13.11.2025, 08:41:42
  • 160
Reklamy, wszędzie reklamy. Spotify czy Netflix, które miały być wolne od reklam, dziś mają reklamy. Wyłącz blokadę reklam, bo nie wyświetlimy strony. Ta przeglądarka już nie obsługuje Ublocka.
Wszystko używa AI. Każda nowa aktualizacja czyni stronę/apkę gorszą. Youtube bez pytania ani możliwości wyłączenia tłumaczy napisy na Twój język. W wielu krajach już głos jest zamieniany na jakiś gówniany dubbing AI, ciekawe kiedy to dotrze do Polski.
Czasami na stronie ładują się tylko reklamy. Hej,
lewoprawo - Reklamy, wszędzie reklamy. Spotify czy Netflix, które miały być wolne od ...

źródło: photo_87023_1745414915_big

Pobierz
  • 28
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

yellowman
yellowman
yellowman 14.11.2025, 06:13:40 via Wykop
  • 1
@Mirek_Cebula: polecam infopigula.pl
  • Odpowiedz
c.....r
c.....r
konto usunięte 07.11.2025, 09:21:32
  • 327
No i jak tu przejść, wie ktoś? Zgłosiłem na straż miejską, na policję i nawet napisałem do inpost.

Ogólnie to polecam przez UD wysyłać zgłoszenia do dwóch służb jednocześnie. Nawet jak nie dostanie od nich mandatu, to musi tracić czas aby to z nimi wyjaśniać. Plus jeśli samochód jest w leasingu, to dwukrotnie bank naliczy opłatę za wskazanie rzeczywistego właściciela auta.
#samochodoza
c.....r - No i jak tu przejść, wie ktoś? Zgłosiłem na straż miejską, na policję i naw...

źródło: IMG_1255

Pobierz
  • 308
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

yellowman
yellowman
yellowman 07.11.2025, 19:11:50 via Wykop
  • 0
@czerwony_kmer: Co to UD?
  • Odpowiedz
apacztengapalka
apacztengapalka
apacztengapalka
02.11.2025, 01:21:00
  • 369
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 42
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

yellowman
yellowman
yellowman 02.11.2025, 19:33:49 via Wykop
  • 0
@apacztengapalka: Hej mógłbyś podrzucić link do gniazdek, łączników itp z aliexpress? Właśnie szukam coś taniego dla siebie
  • Odpowiedz
yellowman
yellowman
yellowman 19.10.2025, 10:58:59
  • 0
dzisiaj kolejne walki, start o 21:00
#kingofthestreets
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

yellowman
yellowman
yellowman
Autor
19.10.2025, 16:57:29 via Wykop
  • 0
@krulkasjo: Sam Chciałbym wiedzieć
  • Odpowiedz
yellowman
yellowman
yellowman
Autor
19.10.2025, 16:57:37 via Wykop
  • 0
@krulkasjo: ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
yellowman
yellowman
yellowman 13.09.2025, 06:33:34
  • 0
Mogę jakoś zainwestować w np firmy produkujące sprzęt dla preppersów? Equipment Jaki bedzie kupowany W razie wojny lub zaognienia stosunków z Putinem?

Jak przygotowujecie portfel inwest. Na obecną sytuację? #gielda
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

yellowman
yellowman
yellowman
Autor
13.09.2025, 06:45:57 via Wykop
  • 1
@cojaturobiedokunedzy: Tak Ja się zgadzam ale uważam że taka jest natura wieeeelu Polaków że jak pójdzie odrobinę bardziej ostry news to puszcza nerwy i zacznie się kupowanie ryżu srsjtasmy itp Na potege. Tylko Jak zyskać na to ekspozycję
  • Odpowiedz
tymono1
tymono1
14.08.2025, 07:19:20
  • 105
Jak jakiś #programista15k szuka nowego wyzwania to w Tarnowie pojawiła się ciekawa oferta.

#it #programowanie #praca
tymono1 - Jak jakiś #programista15k szuka nowego wyzwania to w Tarnowie pojawiła się ...

źródło: temp_file7482602319939624945

Pobierz
  • 29
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

yellowman
yellowman
yellowman 14.08.2025, 19:59:27 via Wykop
  • 0
@tymono1: Hejka co to za gazeta?
  • Odpowiedz
affairz
affairz
11.07.2025, 14:01:45
  • 23
co brać: 911 GT3 zwykła czy z pakietem Touring? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

wystarczy zamazać "volume" i żodyn wykopek się nie dowie że sprzedałem 1 akcję palantirku ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#gielda #pltr #palantir
affairz - co brać: 911 GT3 zwykła czy z pakietem Touring? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

wystarczy zama...

źródło: pltr

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

yellowman
yellowman
yellowman 27.07.2025, 18:23:10 via Wykop
  • 0
@affairz: sprzedawać palantir Czy trzymać?
  • Odpowiedz
yellowman
yellowman
yellowman 27.07.2025, 18:20:42
  • 0
Kurcze ale ten palantir rośnie jak szalony. Chyba lepiej już sprzedać co?

#gielda
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Vestor
Vestor
27.07.2025, 18:32:47 via Wykop
  • 1
Tej siły już nie powstrzymacie. Teraz cel 200$.
  • Odpowiedz
bialowieska12345
bialowieska12345
27.07.2025, 21:31:17 via Wykop
  • 0
@levzor: korci puty
  • Odpowiedz
FreakingAwesome
FreakingAwesome
27.06.2025, 23:34:20
  • 1295
Kotek
FreakingAwesome - Kotek

źródło: IMG_20250628_013402

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

yellowman
yellowman
yellowman 28.06.2025, 18:31:30 via Wykop
  • 0
@FreakingAwesome: eh nie śmiejmy się mój kumpel spadł przywalił głowa w chodnik I mialytrepanacje czaszki
  • Odpowiedz
peetee
peetee
26.06.2025, 06:01:11
  • 891
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 174
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

yellowman
yellowman
yellowman 26.06.2025, 20:40:44 via Wykop
  • 0
@peetee: Moja żona źle zrozumiała i sądziła ze w artykule chodzi o to, żeby pierścionek był za dwukrotnosc pensji. Wyśmiała, że co za absurd, żeby tyle na pierścionek wydawać. Jak dotarło, że chodzi o 10x to już nawet się nie śmialiśmy, bo to odkleja na Maxa, typu gazety.pl
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 15
  • Strona 1 z 15
  • >

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 05.06.2014

    Komentator
  • Rocznica
    od 10.10.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 07.12.2015

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 15.12.2016

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking