@melekhov: Hejka Takie głupie pytanko. Ostatnio tak kminiłem. Kluczyk do zaworu samochodowego to koszt 5 zł. Jakby tak odkręcić kapturek I delikatnie kluczykiem do zaworów poluzować zeby minimalnie powietrze uciekało,to w zasadzie nic nie jest uszkodzone, a lekcja jest, kulturalnie, elegancko. Oczywiście to już w takich skrajnych przypadkach, nie jak ktoś głupio stanie tylko jak 10 razy widać że staje, jest informowany I olewa temat. Czy coś technicznie pomieszałem? Bo
#konfitura O ile byłem bardzo wyrozumiały i zgłaszałem tylko najbardziej bezczelne zachowania, to od dzisiaj c--j z tym, dzwonie na SM, nagrywam, dokumentuje, wysyłam zgłoszenia i dopytuje policje o podjete działania względem każdego jednego przypadku stania na chodniku lub zieleni, co i każdemu polecam. Jak służby nie będa zmuszone do działania to będa p-------ć jak ten uczuciowy ex policjant
Przy tanim dolarze może by coś ściągnąć z USA? Jakieś pomysły na coś fajnego ale rodzinnego? Ma zastąpić Stelvio i zmieścić w garażu więc jakieś wielkie Durango odpada. Wielką mam Pacyfike a to by było auto na co dzień. Najlepiej 4x4, mocny silnik ale niepotrzebny helcat. Coś ładnego z dobrymi właściwościami jezdnymi. Właściwie Stelvio jest wręcz idealne z wymagań ale czasami człowiek potrzebuje zmiany. A jak mnie powali do końca to kupie
Sprowadzenie dużego rodzinnego minivana z USA - czy to dobry pomysł, nie będę żałował decyzji?
Hej, trójka dzieci na pokładzie, niedługo najprawdopodobniej dołączy czwarte. 6 biletów lotniczych + problemy z wynajmem odpowiedniego samochodu i fotelików odpadają, to będzie dramat. Pozostaje zakup odpowiedniego auta dla rodziny takiej wielkości. Skuszony pomysłami z neta oczywiście zacząłem rozważać te naprawdę duże auta typu:
Toyota Sienna, Honda Odyssey, Chrysler Pacifica Ale budżet mam jedynie około 50 000zł, w takim
@thcl: ja, żona, trójka dzieci aktualnie, a w niedalekiej przyszłości czwórka. Więc trzeciego rzędu siedzień nie wywalę, chyba, że na chwilę. W dodatku sporo osób, dużo bagaży. Zależy mi na miejscu więc nie wiem czy te propozycje mogą konkurować z np. Pacifica. No a bus typu transit, t4 - musiałbym się zastanowić. Nie wiem czy będzie komfortowo jechać za granicę wiele km busem
#gromda Hej pytanie do tych co wykupili dostęp na tę gromdę. Działało płynnie? Bez ścinek? W dobrej jakości? Bo na poprzednią galę wykupiłem PPV ale byłem załamany jakością bo ciągle się zacinało. Teraz mi termin nie pasował ale wykpiłbym na koljną, tylko czy warto? Płynnie idzie?
Reklamy, wszędzie reklamy. Spotify czy Netflix, które miały być wolne od reklam, dziś mają reklamy. Wyłącz blokadę reklam, bo nie wyświetlimy strony. Ta przeglądarka już nie obsługuje Ublocka. Wszystko używa AI. Każda nowa aktualizacja czyni stronę/apkę gorszą. Youtube bez pytania ani możliwości wyłączenia tłumaczy napisy na Twój język. W wielu krajach już głos jest zamieniany na jakiś gówniany dubbing AI, ciekawe kiedy to dotrze do Polski. Czasami na stronie ładują się tylko reklamy. Hej,
No i jak tu przejść, wie ktoś? Zgłosiłem na straż miejską, na policję i nawet napisałem do inpost.
Ogólnie to polecam przez UD wysyłać zgłoszenia do dwóch służb jednocześnie. Nawet jak nie dostanie od nich mandatu, to musi tracić czas aby to z nimi wyjaśniać. Plus jeśli samochód jest w leasingu, to dwukrotnie bank naliczy opłatę za wskazanie rzeczywistego właściciela auta. #samochodoza
@cojaturobiedokunedzy: Tak Ja się zgadzam ale uważam że taka jest natura wieeeelu Polaków że jak pójdzie odrobinę bardziej ostry news to puszcza nerwy i zacznie się kupowanie ryżu srsjtasmy itp Na potege. Tylko Jak zyskać na to ekspozycję
@peetee: Moja żona źle zrozumiała i sądziła ze w artykule chodzi o to, żeby pierścionek był za dwukrotnosc pensji. Wyśmiała, że co za absurd, żeby tyle na pierścionek wydawać. Jak dotarło, że chodzi o 10x to już nawet się nie śmialiśmy, bo to odkleja na Maxa, typu gazety.pl
#konfitura #szczecin
źródło: 37335
Pobierz