Wpis z mikrobloga

@rojasQ mój szwagier robi combo za 80 ale to miescina 20k i ma zeszyt zapełniony. Czuje ze w Nowym Roku będzie to już 100 ja na szczęście nie mam brody i jest to dalej mój szwagier :) a na combo poświęca godzinę więc 100/h to nie tak dużo wcale.
@rojasQ:
Mozna pojsc do goscia co sie nazywa "fryzjer" i zaplacisz ~4 dychy z takim samym efektem.
@powodzenia: xDDDD no na pewno fryzura tyle zmienila.
Tak jasne, jak sie w ogole nie strzyzesz albo robi to stara no to faktycznie jest roznica miedzy tym a fryzjerem, ale fryzjerzy do 40 dych ostrzyga Cie tak samo jak 95% barberow za 100+.
A wracajac to fryzura naprwade uja znaczy. Z moja morda
via Wykop Mobilny (Android)
  • 29
Wszyscy ci ktorzy placa 40zl za combo w osiedlowym i wg nich ciecie wyglada identycznie jak to od porzadnego barbera prosze o udostepnienie tutaj swoich zdjec po strzyzeniu. Szybciutko zweryfikujemy te bajeczki.

to zabawne, że wykopki w jednym wpisie płaczą że its over dla nich i, że nigdy nie powąchają tzipy, a potem ci sami ludzie piszą co XDDDDD kto normalny płaci 120 za fryzjera? XDDDD. być może tu jest wasza odpowiedź
@Wygryw_z_wyboru:
Ale przeciez nikt nie mowi, ze nie istnieje dobry barber, tylko piszemy o tym, ze u 90% barberow (zwlaszcza przy tym jak sie wiekszosc tnie) nie ma roznicy i tyle.
Inna sprawa, ze widzialem przypadki, ze u barbera bylo znacznie gorzej. Kumpel w banku juz dluzej robi i swoje zarabia, wiec chodzi juz tylko do barberow 200 pln+. Robia mu przesadzonego pedzla na alvaro, gdzie z jego ryjem 4/10 wyglada
@rojasQ: wiem ze szukasz tańszego ale idź raz do najdroższego jaki jest :) serio! We Wro cena standard to 120 zł a po wybraniu takiego za 300 zrozumiałem, ze żaden z fryzjerów ze wschodu lub „wirtuozów” za 150 zł nie umie strzyc :( ale po barberku za 300 (już podniósł do 400) wyglądam znośnie do miesiaca… po barberku tanim po dwóch tygodniach wyglądam ja przed wizyta…