Wpis z mikrobloga

@WomanWhisperer: dopiero jak się spotka kobietę która jest prawdziwie Tobą zainteresowana i podniecona to da się to zrozumieć xd
Też zdarzało mi się spotykać z takimi co wymagały żebym im coś kupować, czy stawiać drinki albo kolację, ale w końcu znalazłem swoją szarą myszkę
@dawid-hopek: normalna, młoda, pewnie śliczna dziewczyna szukająca normalnego, młodego pewnie ślicznego chłopaka. Zwykła sprawa w tym wieku. Ma swoje zainteresowania i szczerze o nich pisze. Każdemu życzę, żeby dobrał się w taką parę, żeby sobie mogli wspólnie penetrować opuszczone miejsca, zamki i pałace ze swoimi pieskami. Nie ma w życiu nic piękniejszego niż taka miłość i partnertstwo. No, ale OP to pedał i nie zrozumie... szkoda słów na was przegrywy #!$%@?
@adhsklusljhagxnki: W sumie to dość normalny, myśle że miałbym o czym z nią porozmawiać, na koncert tez mógłbym zaprosić, ale to BMW 8, trochę źle to wygląda. Lepiej gdyby napisała ze interesuje się, motoryzacja, następnie podczas rozmowy, sprecyzowała co przyciąga jej uwagę. Bardziej taktownie, mniej roszczeniowo. To moje zdanie, mnie to boli w oczy może tyko ja tak myśle… bo nie mam tej 8’ki
@Ghost2: Taki profil na instagramie który kradnie content z całego internetu i udostępnia w swoich relacjach, jakby tego było mało to kuc który to prowadzi prowadzi swoją jedyna słuszna narracje polityczna - ogolnie nie polecam sprawdzać bo szkoda czasu