Wpis z mikrobloga

W ogóle to chciałbym podziękować tym 330k kredytobiorców, którzy w pełni świadomi ryzyka stopy procentowej i wzrostu inflacji zdecydowali się zadłużyć do końca życia i wziąć kredyt w środku światowej pandemii na zerowych stopach, często pod korek. Finalnie to oni, całkowicie wiedząc na co się piszą, spłacą pożyczki pozaciągane z przyszłości. Thx, nie wiem co byśmy bez was zrobili.

#nieruchomosci #mieszkanie #kredythipoteczny #stopyprocentowe #stopyboners #gielda
  • 54
@mickpl: nie nie kolego proszę nie pomijać znacznej liczby kredytobiorcow
2020: 204tys kredytów
2021: W ciągu III kwartałów banki udzieliły łącznie 192 tys. nowych kredytów mieszkaniowych o wartości 63 mld zł
zrodlo

a jeszcze 2019 i 2018 już też przebiliśmy z stopami dawno ;)
podziekowania należą się wszystkim nie tylko tym najwybitniejszym, tym z 2 ostatnich lat to proponuję złotego sasina ale reszcie też należy się chociaż słowo otuchy.......dobrze wam tak
P.....r - @mickpl: nie nie kolego proszę nie pomijać znacznej liczby kredytobiorcow 
...

źródło: comment_1638981193dtuv4tzVJtdievjD7JgCFl.jpg

Pobierz
@mickpl straszne rzeczy. Rata na ten moment rata wynosi 27% mojego wynagrodzenia, gdzie zostaje jeszcze wynagrodzenie narzeczonej która zarabia więcej ode mnie.

Mam wrażenie że się masturbujesz tym, że inni będą mieć gorzej, gdy tymczasem my w taki sposób mając 2x lat będziemy mieć spłacony kredyt i mieszkanie na własność a Ty dalej w piwnicy u rodziców będziesz straszył ludzi jak to nieruchomości jebną co już glosiles conajmniej z 2 lata temu.