Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#polska #januszebiznesu #zalesie #bekazpodludzi #pracbaza

Tak wygląda rynek pracy w tym cudownym kraju, którego nam samie Niemcy zazdroszczą.
2 dni temu Żona urodziła dziecko, ze względu na jej zły stan po porodzie, przysługuje mi 2 tygodnie "chorobowego" czy tam "opiekuńczego" na opiekowanie się Żoną.

Dzwonię do szefa i tłumaczę o co chodzi, że mam l4 od lekarza na 2 tygodnie.

Chyba sobie żartuje, żaden facet jeszcze jak żyje nie był na czymś takim. Mam przyjść do pracy.
- ale już lekarz mi wypisał L4
Nie obchodzi mnie to, masz być a jak nie przyjdziesz to zapomnij o premii i podwyżce przez najbliższe 5 lat.

Pracuje jako diagnosta samochodowy.

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #61a872fe596226000a57b5f5
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Przekaż darowiznę
  • 187
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Jestem wstrząśnięty dyskusja w tym poście. Żona się złe czuje, przysługuje chłopu l4 to idzie na l4. Koniec kropka. Szef jakby był człowiekiem to by zapytał czy może jakos pomoc i życzył zdrowia. Ci co tego nie rozumieją powinni zastanowić się nad priorytetami.
  • Odpowiedz
@Arctic_Slav: O kurde Stefan zapomniał że jest w internetach.
Te "magiczne wykopowe rzucenie papierami" "nagraj rozmowe" "PIP" - No naprawdę amator rutkowski się znalazł i jeszcze 700 plusów dostał za namawianie do nielegalnych działań
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@KomentatorTramwajowy: w Holandii jak się źle czujesz to zgłaszasz to i siedzisz w domu, jak jest coś dłuższego zniż kilka dni, idziesz do lekarza, zwolnienie do roku platne 100% drugi rok 70 a potem indywidualnie.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@AnonimoweMirkoWyznania: pip od strzała, chłop może własne gówno zjeść a nie odmówić Ci ojcowskiego, jeszcze tym bardziej, gdy komplikacje masz z żoną. #!$%@? mu w dupe, żeby uszami wyszedł. Zgłaszaj szmaciarza, a nie się pieścisz.
  • Odpowiedz
@KomentatorTramwajowy: ale co ty w ogole pieprzysz, a jak by zlamal noge to tez mial by przykustykac na 1 nodze bo zrobil to bez wyprzedzenia? Z porodem wiaza sie rozne komplikacje i ryzyko ze pracownik zniknie w dniu porodu na dwa tyg czy miesiac to kazdy rozsadnie planujacy czlowiek przewiduje.
  • Odpowiedz