Wpis z mikrobloga

Mojemu bratu skradziono dziś bardzo charakterystyczny rower. Jakby sprzet rzucił się wam w oczy to proszę o informacje. Bardzo proszę również o wykopanie!

Dzisiaj w nocy skradziono mi rower Cervelo Aspero Grx 1 przy ul. Wawelskiej w Gdańsku. Zielone malowanie, rozmiar 51, na kołach ZIPP303 Firecrest. Miał zamontowane błotniki SKS. Dla osoby, która pomoże mi odzyskać maszynę przewidziana nagroda finansowa.


#zlodzieje #kradziez #rower #rowerowetrojmiasto #trojmiasto #pomocy #szosa #wykop
Pobierz Aeciatko - Mojemu bratu skradziono dziś bardzo charakterystyczny rower. Jakby sprzet ...
źródło: comment_1638174140TuepaL7CoaXzjnlW0yi4ZX.jpg
  • 72
@Aeciatko: Imo nie znajdziecie tego roweru, jak kradziony na zamówienie to albo pójdzie na części albo ktoś spoleruje lakier i przemaluje + wymieni częściowo charakterysyczny osprzęt sprzedając to co zdejmie i to będzie jeździło jako inny rower
@GrubyKociol: a jakie ma znaczenie w jakich okolicznościach, kradzież to kradzież,

Nie wiemy. Blokada zniknęła razem z rowerem.


@Aeciatko: to tylko świadczy że zapewne ukradli profesjonaliści, bo tylko amatorzy zostawiają przecięte kłódki i zapięcia, zawsze to kolejny dowód

idź na klatkę dowolnego bloku w środku nocy i zacznij ciąć ulocka szlifierką. Potem zdaj relację co się stało xD


@Ogau: wszystkie popularne zabezpieczenia typu u-lock Kryptonite/Abus/Onguard etc mają rozpracowane zamki
@Aeciatko: fajna poręcz.


@Borntobefit: Dziękuje- sam robiłem ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@Aeciatko: Imo nie znajdziecie tego roweru, jak kradziony na zamówienie to albo pójdzie na części albo ktoś spoleruje lakier i przemaluje + wymieni częściowo charakterysyczny osprzęt sprzedając to co zdejmie i to będzie jeździło jako inny rower


@affairz: jeżeli przemaluje to #!$%@? zrobi z tym rowerem bo to karbon i nikt kto się
@Aeciatko I ten opis... Zwykły zjadacz chleba, taki jak ja, nie przyjął do wiadomości nic po za adresem


@kutmen2: A co potrzeba więcej wiedzieć? Skoro opis niewiele mówi to tylko możemy sugerować się zdjeciem.
@Aeciatko Raczej chodzi mi o to, że ktoś nie mający zajawki na rowery nie potrzebuję tych informacji bo są zbędne a przekaz, że zginął rower jest jak najbardziej okej i chciałbym żeby się znalazł bo myślę, że kosztował więcej niż mój samochód ale żyjemy w Polsce i nawet policja ma to w dupie
@kutmen2:

@Aeciatko Raczej chodzi mi o to, że ktoś nie mający zajawki na rowery nie potrzebuję tych informacji bo są zbędne a przekaz, że zginął rower jest jak najbardziej okej i chciałbym żeby się znalazł bo myślę, że kosztował więcej niż mój samochód ale żyjemy w Polsce i nawet policja ma to w dupie


@kutmen2: jako ze sam się na tym nie znam to musi takim jak my wystarczyć zdjęcie