Wpis z mikrobloga

Mojemu bratu skradziono dziś bardzo charakterystyczny rower. Jakby sprzet rzucił się wam w oczy to proszę o informacje. Bardzo proszę również o wykopanie!

Dzisiaj w nocy skradziono mi rower Cervelo Aspero Grx 1 przy ul. Wawelskiej w Gdańsku. Zielone malowanie, rozmiar 51, na kołach ZIPP303 Firecrest. Miał zamontowane błotniki SKS. Dla osoby, która pomoże mi odzyskać maszynę przewidziana nagroda finansowa.


#zlodzieje #kradziez #rower #rowerowetrojmiasto #trojmiasto #pomocy #szosa #wykop
Pobierz Aeciatko - Mojemu bratu skradziono dziś bardzo charakterystyczny rower. Jakby sprzet ...
źródło: comment_1638174140TuepaL7CoaXzjnlW0yi4ZX.jpg
  • 72
@GrubyKociol: Niestety jedynym bezpiecznym rozwiązaniem jest trzymanie w domu i to naprawdę w domu, nie na balkonie. Piwnica, monitorowane osiedle, dobre zabezpieczenie nic nie pomogą - jak się wpadnie w oko profesjonalnym złodziejom to nic nie zabezpieczy przed kradzieżą.
@Aeciatko: xD nie orientuję się aż tak ale wiem że karbonowe zaczynają się od ok. 5k więc tak palnąłem. Sam mam z 2x tańszy zestaw, a zawsze trzymam w mieszkaniu i jedyny moment kiedy zostaje bez opieki, ale przypięty zapięciem to 2 minuty jak wchodzę do sklepu na dłuższej jeździe. Niestety nie żyjemy w Japonii tylko w cebulandzie i trzeba bardzo uważać.
@bartosz325: no jakbys nia ruszal zamiast nia jesc to bys wiedzial ze przecietny zlodziej nie bawi sie w zamawianie specjalnego wytrychu z usa i o ile sie nic nie zmienilo to dostep do nich jest dosc utrudniony. trzeba tez troche sie postarac zeby go nim otworzyc. onguarda otwieraja wytrychem ale kryptonite juz nie.

takich ludzi w polsce jest paru i ty twierdzisz ze akurat jeden z nich ukradl ten rower, ze
przy takim rowerze za 15k+ to jeśli nie ma opcji na trzymanie w domu, a np. w zamkniętej piwnicy – to warto zainteresować się ubezpieczeniem od kradzieży. szkoda.