Wpis z mikrobloga

@Kasahara: nie no keto może być smaczne, ale to fakt że po jakimś czasie ma się go dość. Ja jestem na keto, bo po prostu muszę a nie dlatego, że jestem jakimś wyznawcą tej diety i właśnie przeżywam pierwszy kryzys, bo bym tak zjadł ryżu takiego na Słodko z jabłkiem, ale muszę unikać cukru. ( ͡° ʖ̯ ͡°). Gdyby nie padaczka, to w życiu bym nie
  • Odpowiedz
@M-ever: dobra dieta dla niektórych osób nie ma co dyskutować jak służy komuś to tylko ją wdrażać :)
Ja tu się tylko na wykopie czasem droczę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Kasahara: no nie wiem, mi kiedyś to lekarz tłumaczył, że żadna dieta, która polega na eliminowaniu czegokolwiek nie jest lepsza od innych diet i też stwierdził, że jeśli nie ma przeciwwskazań zdrowotnych to lepiej dać sobie spokój. Porównał to do operacji, że narkoza to nie jest nic dobrego dla organizmu, ale czasem nie ma wyjścia.
  • Odpowiedz
@Kasahara: Polecam książkę Dobropolskiego Ketoza2, pozwala zmienić podejście do keto i uczy że mają dobry metabolizm tzw. metflex można spokojnie jeść węglowodany i być nadal w keto, choć to i tak chyba nie jest najważniejsze a po prostu holistyczne podejście. Wszystko można tylko zależy dla kogo kiedy i gdzie.
  • Odpowiedz